Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért igényli manapság egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért igényli manapság egyre több nő a csak szex kapcsolatot? Sőt, sokszor ők ajánlják fel, hogy csak az legyen:

Figyelt kérdés

Már nekik is csak az állati kielégülés számít, érzelmek nélkül? Az "általános", jól bemagolt indok, hogy nincs idejük normális kapcsolatra. Ez mekkora baromság!?


ja és a másik, általában miért olyan férfit szemelnek ki szex kapcsolatra, akinek van párja/felesége?


2020. aug. 5. 08:24
1 2 3 4
 1/31 Sanyi 01 válasza:
24%
Mert az kipróbált bejáratott férfi tagja van,meg a konkurencia rivalizálás.Válasz.
2020. aug. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Valószinûleg azért jobb a párkapcsolatban élô pasi szexkapcsolatra, mert ott a férfinak is érdeke a diszkréció. Más férfiak inkább hencegni szoktak a numeráikkal, és szétkürtölik az ismeretségi körben.
2020. aug. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Kényelmes. Senkinek nincs kedve kiszolgálni egy másik felnőtt embert, márpedig ez már akkor elindul általában, amikor együttalvás után reggelit kell készíteni vagy még előtte vacsorát, és innentől többnyire nincs megállás. Ha nem teszi meg, akkor "milyen nő az ilyen?!", és már nem is kell másra. Gyakorlatilag ennek mennek elébe. Arra sem vágynak sokan, hogy állandóan mászkálniuk kelljen mindenfelé, sokszor számukra érdektelen helyekre, programokra, mert ez is egy kapcsolat része. Családtagokkal jópofizni, haverok előtt "vizsgázni" sem öröm. Kerülgetni egy másik embert a privát szférámban, tolerálni, hogy "végignézi" minden pillanatomat és cselekedetemet, aztán sokszor bele is köt, meg is kritizálja... na neeem.
2020. aug. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
27%

Mert valószínű képtelenek a társas életre.

Az ilyen csököttek jönnek többnyire a "társfüggő" meg egyéb kitalált fogalmakkal, még véletlenül sem önmagukban keresik a hibát.

Én csak azoktól a férfiaktól kapok hányingert, akik az ilyen feminizmus által agymosott libákat tudnak tömködni, minden mindegy alapon.

2020. aug. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
36%

Azért ne általánosíts mert még mindig azok javára billen a mérleg akik normál kapcsolatra vágynak.

Semmi bajom nincs a szexkapcsolattal, aki ilyet szeretne lelke rajta. Nem hiszek az időhiányban,hiszen a kapcsolati kérdés nagyobb jelentőségű attól,hogy csak erre hivatkozva ne tartsuk fontosnak,hogy legyen mellettünk valaki.


Aki egyedülálló vajon mivel tölti a szabadidejét,hogy annyira nincs ideje arra,hogy találkozzon valakivel?


Nekem is volt szexkapcsolatom, annak ellenére,hogy párkapcsolatom van.Itt valóban el lehetett mondani,hogy nincs időm rá. Viszont önző voltam, kifejezetten örültem,hogy a másik fél független.


A szexkapcsolat véleményem szerint -lelki- pótcselekvés,átmeneti megoldás addig, amíg érzelemmel nem fordulunk valaki felé.Fura ezt így kimondani hiszen pont a testiségről szól, mégis így van.

2020. aug. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%

#2 és #3 leírták a lényeget. Én ugyan nem voltam foglalt férfival, de nagyon unalmas már, hogy a pasik mindent szétkürtölnek, hogy villogjanak a haverok előtt. Teljesen tönkreteszi az egészet, hogy csak dicsekedni akarnak.

A másik meg a kapcsolattal járó bonyodalmak. Mivel férfi vagy, nem gondolsz bele, hogy egy nő többre is vágyhat az életben, mint hogy kiszolgáljon egy nagyra nőtt gyereket. Komoly tanulmányokkal és karrierrel nem összeegyeztethető az ingyen cselédkedés. A tisztelet teljes hiányáról nem is beszélve.

Egyébként a számonkérő, követelőző stílusod annak is elveheti a kedvét tőled, aki nyitott lett volna a kapcsolatra, de ezt látva félti aq szabadságát.

2020. aug. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

Elmesélem az én helyzetemet, a többi nő nevében nem tudok beszélni, de gyanítom, hogy vannak sorstársaim.


16 éves koromban léptem be az első kapcsolatomba. Mindig is annak a híve voltam, hogy kapcsolatban szexelek csak. Aztán 16-24 éves korom között volt három kapcsolatom, amiben egész egyszerűen személyiségben nem illettünk össze a férfival. Én tapasztalatlan lányként a kapcsolat elején mindig naivan elhitettem magammal, hogy a különbségek áthidalhatóak. Az idő bebizonyította, hogy ez nem ilyen egyszerű.


Két kapcsolatom között két évig (21-22 éves) nem szexeltem semmit. Egy év után azért már elkezdett fojtogató érzés lenni az intimitás teljes hiánya. De kitartottam, hogy jó, de én csak kapcsolatban adom oda magamat. Két év után ismét belecsúsztam abba, hogy összejöttem megint egy tőlem különböző sráccal és utólag megvallva azért, mert szerintem már nagyon szexhiányom volt, de ezt akkor nem mertem elismerni. Pocsék volt végül a kapcsolat és ezt nem láttam, mert elhomályosította az agyamat a hormonok.


Szóval most itt vagyok egyedülálló fiatal nőként, aki már okult a történetekből, és tudom mit szeretnék és azt is tudom, hogy évekbe telhet még mire megtalálom azt a férfit, akivel tényleg passzolunk. És azzal is tisztában vagyok, hogy akihez vonzódom és akit megfelelőnek tartok egy kapcsolatban az nem feltétlenül ugyanaz a személy. Azt is tudom, hogy a szexhiány elveszi a racionális, józan ítélőképességem. Tehát konklúzió? Átmenetileg jól jöhet számomra egy olyan kapcsolat, ahol kölcsönös tisztelettel egymás iránt kielégítjük egymás intim igényeit (és az intimitásban nem csak állatiasság van). Valószínűleg (sajnos) egy ilyen embert hamarabb találok, mint az igazi partneremet.

2020. aug. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
Nincs semmi baj a szexkapcsolattal, sokan kapcsolatot színlelnek a szexért. Itt legalább nincs színjáték, meg elvárások.
2020. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
42%
Egyre kevesebb a maszkulin férfi, akire tudat alatt vagy tudatosan a nők többsége vágyik, egyre nehezebb ilyet találjunk. Ezért amíg kivárjuk a férfias férfit, addig pótoljuk az űrt azokkal a férfiakkal, akik híján vannak a férfias jegyeknek.
2020. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
75%

Lehet,hogy én is egyedül vagyok a véleményemmel de nekem magasabb elvárásom van egy szexpartnerrel szemben mint egy normál párkapcsolatban.

Valahol magasabb és valahol másabb.

Külsőre legyen tökéletes,alap ápoltságon akár túl is,értelmes, bizalmas, alkalmazkodó.

Párkapcsolatban más szempontok vezérelnek, ha nem tökéletes is külsőben, de vonzódom Hozzá, megértő, figyelmes,vannak céljai, tervei, igyekvő már elég (bár tudom,hogy ez annak ellenére,hogy természete elvárások mégis néha soknak tűnik).


7-es, megértelek, de honnan tudod,hogy hosszú időszak telik el mire megfelelő párt találsz? Ez egyáltalán nem biztos, viszont ha a szexpartnereddel jól működik a kapcsolat benne ragadhatsz mert kényelmes, és nem is keresed a lehetőséget a normál párkapcsolati ismerkedésre.

2020. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!