Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért igényli manapság egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért igényli manapság egyre több nő a csak szex kapcsolatot? Sőt, sokszor ők ajánlják fel, hogy csak az legyen:

Figyelt kérdés

Már nekik is csak az állati kielégülés számít, érzelmek nélkül? Az "általános", jól bemagolt indok, hogy nincs idejük normális kapcsolatra. Ez mekkora baromság!?


ja és a másik, általában miért olyan férfit szemelnek ki szex kapcsolatra, akinek van párja/felesége?


2020. aug. 5. 08:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
14%
Hagyjuk már ezt a "férfiak kibeszélik a szexet, a nők meg nem". A nők a barinőkkel mindent kibeszélnek, mekkora ott, milyen volt, milyen volt az előjáték... Egyszer nem hallottam még férfiakat előjátékról beszélgetni...
2020. aug. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

11-nek igaza van, a nők ugyanúgy eldicsekednek vele a legjobb barátnőjüknek, hogy "milyen adonisz férfival vagyok".

Csak míg a férfiak letudják annyival, hogy ezt vagy azt dugom, addig a nők még a részletekbe is belemennek.

2020. aug. 5. 09:52
 13/31 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a nôk is kibeszélik, de hogy jön ez ide? Itt arról van szó, kit választ a nô szexkapcsolatra, és oda olyat választ, aki nem mondja el fûnek-fának a dolgot az ô tudta nélkül.

Ha a nô emellett úgy dönt, hogy beszél a szexkapcsolatáról Pletykás Pirinek a klubban, az megint az ô döntése.

2020. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideális körülményű férfi szűk közegben található, a csak szexkapcsolatot ajánló nők többsége nem akar társasviszonyban cseléd lenni. Ideális a különlakás, nem kell más után takarítani, mosni, főzni, pénzt számolva takarékoskodni, üres sörösüvegeket kidobálni, szóval egyszerűbb a libidó ágaskodásával telefonon magáhozrendelni a kant, aki hazaviszi a zoknijait és az alsógatyáját is.
2020. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
22%

Oké és akkor honnan tudja hogy Jankó nem fogja elmondani senkinek, hogy gerincre vágta? Csak egy kérdés...

Azért érdekes, Jankó ne beszéljen a szexkapcsolatról, de ha véletlenül Julcsának beszélni támad kedve az ám legyen.


Nem így működik a világ.

2020. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
96%
Jankó is kereshet olyan nôt, aki nem beszél róla, senki se tiltja. A kérdés viszont arról szól, miért választanak így vagy úgy a NÔK. És szexkapcsolatnál mindenki a saját érdekét nézi, és elsôsorban a saját kényelmére választ (ha van mibôl választani). És mivel a nôkre nagyobb a kereslet szexkapcsolatoknál, ôk könnyebben válogatnak és több feltételt szabhatnak meg. Ha igazságos, ha nem. Ettôl még persze Jankó is kikotyoghat bármit, garancia nincs semmire, a kockázat mindkét részrôl megmarad.
2020. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy tipp , azért van ez mert nagyon sok férfi megbízhatatlan, kiszolgáltatja magát, a saját dolgait nem képes elintézni. Sokminden hárul a nőkre, ami a férfi saját dolga lenne egyébként.

Így a nők azt látják hogy nekik még a férfit is ki kell szolgálni, viszont cserébe szinte semmit nem kapnak. El is hiszem hogy ez egy idő után idegesítő. Persze hogy nem akar senki így belemenni egy kapcsolatba.

Én is megkaptam nemrég hogy "egy férfi csak nyűg" , mikor próbáltam komolyabb irányba terelni a dolgokat egy nővel. Pedig aztán értem senkinek sem kell a kisújját sem mozdítani, mivel szeretem magam csinálni a saját dolgaim. 4 éve egyedül élek, rendezettebb a lakásom mint sok nőnek, főzök magamnak stb... Szóval rám nem igazak amik a férfiak többségére igen, mégis elutasítást kapok , mert általánosítanak, hogy "férfi akkor életképtelen és nyűg".

Ez lehet az egyik oka a jelenségnek. De az is hogy napjainkban az emberek csak a jót akarják, az esetleg vele járó kisebb kényelmetlenségeket, kompromisszumokat már nem. Illetve hogy meg is kaphatják, mivel sok férfinak teljesen elég a szexkapcsolat szabadsága, így mégtöbb nővel szexelhetnek ,lelkiismeretfurdalás nélkül.

F38

2020. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Ne ne már! Se mozi, se közös shoping, se közös főzés, se romantiksz...?

F.

2020. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Én egy olyan barátnőmet szeretném megtalálni, mint a hetes válaszoló...
2020. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
#19 barátnőként párkapcsolatban vagy szexpartnerként? Mert az előbbit nem értem miért.
2020. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!