Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért van hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisztina2418 kérdése:

Szerintetek miért van hogy manapság egyetlen olyan férfit se lehet találni aki nem csak megfektetni akar hanem érdekli a személyiséget? Miért van az hogy a társkeresőkön mind azt írja komoly kapcsolatot keresek, L/25

Figyelt kérdés
És miért van az hogy sok lány bele is megy ebbe? Így úgy érezhetjük mint ha eldobható tárgyak lennénk és sohasem látnánk meg a a belső értékeinket?

2020. máj. 10. 03:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Vannak ilyen férfiak, csak azok nem a legjobban kinézőek.
2020. máj. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Én nyálas vagyok akkor ha a belső ertekeiert szeretem a lányt... Jó valszeg ronda is... De ha van is valami vonzalom másik oldalról, "nyálas" vagyok... Úgyhogy ha csajoznék még (istenments). Arra fogok menni, a hülye nők persze azt hiszik, hogy aki nem mondja, de olyan ferfias, rossz, az nem arra megy, pedig de az a viselkedés ami bejön nekik abból fakad hogy kanosak és dúl bennük a tesztoszteron, nem a lány belső értékei miatt 🤣 (ez saját tapasztalat, tudom milyen az a viselkedés ha a hormonok úgy működnek) ja és eldobhato tárgyként kell a legtöbbel bánni. Legalábbis érzékeltetni, hogy lehetne akárkid, a kiscsaj örüljön hogy melléd csapodhat és bármikor kivaghatod ha úgy van, mert ez "olyan izgalmas"... Belső értékek ne nevetess... Meg ők se azt nézik, csak a külsőségeket, "belsőre" is az a tesztottol átfűtött külső kisugárzás kell, ugye gyakorlatilag ott is a szexről és a külsőségről (hogy adod elő magad, nem a te mély belső vivodasaidrol, minden felszedett maztol lecsupaszitott belsőd érdekli őket, sőt az gyenge,, ferfiatlan, "nyomorék") szól minden. Szóval mindjárt elejtek egy könnycseppet a belső értékeikért nem értékelt nőkért, ja nem...
2020. máj. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Sok az ilyen hulladék, az odáig igaz. Viszont én is társkeresőn ismertem meg a párom és szerintem nem is a csúnya-átlagos kategória, hanem kifejezetten jóképű. Aztán mégis az első perctől fogva a komoly kapcsolatra hajtott és megingathatatlan volt abban, hogy komolyan tervez velem. Azóta is együtt vagyunk és azóta is egy visszafogott, hűséges jellem a szememben.
2020. máj. 10. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Mert nem veszed észre a tényleg komolyakat.
2020. máj. 10. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%

5 órával ezelőtti kérdésben a keresett válaszod:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

"Jó lelkű srác, okos, jó szakmája van, helyes az arca." De nem kell, mert nem férfias.

2020. máj. 10. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13%

Ha nem találsz komoly kapcsolatot, valószínű nem a 4 milliárd férfivel van a baj....

Illetve valószínű azért nem látják meg a belső értékeidet, mert olyan nincs.

"sok lány" meg talált komoly kapcsolatot, neked valamiért nem sikerül.

2020. máj. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
Mert szerinted mennyire kell nyomorultnak lenni ahhoz, hogy valaki odáig jusson, hogy a neten ismerkedjen?
2020. máj. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Én pl komoly vagyok, jól is nézek ki, viszont nem kell párkapcsolat. Nem hiányzik a hiszti, duzzogás, féltékenység, elszámoltatás.
2020. máj. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
15%

Mert azoknak akikre te pályázol (jóképű, gazdag, férfias, magas) nincs szüksége komoly kapcsolatra. Majd akkor keres valakit HA Ő úgy gondolja.


Lefogadom mindezek mellett a barátzónád tele van rendesen.

2020. máj. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

Korodbeli vagyok férfi. Én mindig is komoly kapcsolatot akartam. Érdekes hogy a nők engem nem nagyon vesznek észre. Miért van az, hogy mindig ilyen kérdésekkel futok össze, de a valóság meg teljesen mást mutat? A valóságban a nők meg játszadoznak meg hülye teszteket csinálnak, és ha egy paraméter nem stimmel akkor jön a másik, eddig még nem nagyon találkoztam olyannal aki tényleg a személyiségemre lett volna kíváncsi (azt persze, hogy milyen autóm van, mivel foglalkozom annál inkább). Én is egy ilyen lánnyal szeretnék megismerkedni, de itt én már nem is merek senkire sem ráírni ... Nyilván a jó sok hülye már elvette a nők kedvét az ismerkedéstől.

Társkeresőn fent vagyok meg a tinderen hát inkább hagyjuk is ami ott megy ez egyszerűen borzasztó.

2020. máj. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!