Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok tudnátok véleményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tudnátok véleményt mondani és/vagy segíteni légyszíves?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy a fiúm ne nézzen más lányokat? Vagy legalábbis ne olyan feltűnően mikor én is ott vagyok. Szinte minden lány és nő seggét és mellét megbámulja. Ez az egész nem olyan nagy gond, csak ne egyfolytában csinálja, mert tudom ezzel nem csal meg. Már mondtam neki, de nem hagyja abba és engem bánt a dolog, mert nem érzem magam elég szépnek emiatt. Most mennénk majd nyaralni és félek hogy ugyan ezt csinálja majd. Lányok tudnátok segíteni néhány tanáccsal, vagy hogy nektek mi erről a véleményetek ha a pasitok megnéz más lányokat, ti le szoktátok e szidni, vagy esetleg tapasztalata van valakinek hogy mit csinált hogy abbahagyja a fiúja?

2020. aug. 5. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a fiúkat nézze? Így vagyunk összerakva. Lehet ezt persze diszkréten is csinálni, de magamról tudom úgy nem esik olyan jól. Elnézést, hogy mint férfi szólok bele, de lehet jobban értem ennek a mozgatóját mint egy nő.

Lenne egy kérdésem, ha te meglátsz egy sármos fiút, férfit, manuszt, te nem nézed meg?

2020. aug. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tini kategóriaaaa
2020. aug. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyit tudsz tenni, hogy a saját önbizalmadat fejleszted. Ne neki akarj megfelelni, hanem magadnak. A legtöbb pasi ezt csinálja amúgy, nem tudsz vele mit csinálni, nem fogja abbahagyni. De addig, amíg nincs önbizalmad, nem fog elmúlni az érzés sem. Fejleszd magad, és juss el arra a szintre, hogy jobbnak lásd magadat azoknál, akiket megnéz.


Amúgy jelenleg én is az önbizalmamat próbálom fejleszteni, ha kérdésed van nyugodtan írj priviben és segíthetek neked.

21L

2020. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A férfiak alapvető ösztöne, hogy minél több utódot nemzenek minél több nőtől. Az állatvilágban ez így is működik. Az emberek viszont kitalálták, a házasodást. Az ehez kapcsolódó hűség, szembe megy egy alapvető ösztönnel, így néha elég nehéz megállni egy férfinak, hogy ne csalja meg a párját.

Ha a párod hűséges hozzád, akkor ne aggódj, de a férfiak nem tudják megállni, hogy megnézzenek egy-két szebb nőt. Te ettől ne érezd azt, hogy nem vagy neki elég jó, nem véletlen veled jár. A férfiak amúgy is a párjukat tartják a legszebbnek (jó esetben).

2020. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!