Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek? Távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Távkapcsolatban élek, de azt hiszem szakítanom kell Vele, bármennyire is szeretem. Írjatok véleményt légyszives!

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok. Egy éve vagyok távkapcsolatban a kedvesemmel, aki 3ezer km-re lakik tőlem. Jól megértjük egymást, nagyon-nagyon szeretem. Van egy gyermekem akivel elfogadják egymást és voltunk is nála, a távoli országban, ahol dolgozik, haza is jött hozzánk szabira, nagyon jó volt együtt.

DE!

1. Nem költözik haza, mert itthon nem találna munkát (érettségije van csak), mert jelzálog van a lakásán, amit törlesztenie kell.

2. Én nem mehetek ki "rátelepedni" amig ott nincs munkám. Itthon most járt le a gyedem és itthon is munkát keresek.

Abban állapodtunk meg nemrég,hogy ha találok itthon munkát akkor haza mer jönni, mert legalább egy ember keres pénzt, amig a másik nem talál. Nekem meg csak nem jeleznek vissza a melóhelyekről, hogy mehetek. :(

Az a legésszerűbb, ha elengedjük egymást, ugye?


2009. nov. 3. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

én több mint 3 évet éltem távkapcsolatban.


egy év távkapcsolat nem sok. nem igazán ismeritek egymást, mert a szabadság az valamelyik fél részéről nem a hétköznapot jelenti.


az a felállás, amit leírtál nem túl szerencsés, mert valamelyik fél részéről függőséget jelentene, ami nem egészséges egy kapcsolatban.


én akkor költöztem MO-ra, amikor találtam magamnak munkát. és azóta is együtt vagyunk, de külön háztartásban élünk.

tehát nagyon gondoljátok meg, mindkettőtök érdekében.

2009. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha neki van kint munkája és azt mondod elég lenne, ha eleinte egyikőtök keres, akkor miért nem mehetsz te, nem értem?! Ha lejárt a gyed-ed, akkor a gyerek sem annyira pici már, gondolom 3 éves, nyugodtan kezdhet kint is oviba járni! Én inkább ott próbálnék magamnak munkát találni és amint lenne valamilyen lehetőség, mennék!

Persze, ha te nem akarsz semmiképp menni... és ha azt sem szeretnéd igazán, hogy ő jöjjön... ha ezek csak kifogások, akkor tényleg jobb befejezni.

2009. nov. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hello.


A 23:45-el tökéletesen egyet értek és én is ezt javaslom.


/a vágó

2009. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én azt mondom, aki meg akar tenni valamit, az talál rá módot, aki nem, az talál kifogást.

Ha félsz kimenni, mondd azt.

2009. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kint is adogatom be az önéletrajzaimat, eddig semmi. Tulajdonképpen mindegy lenne hol vagyunk együtt, csak együtt legyünk.

De köszi szépen a válaszokat! Igazatok van.

2009. nov. 5. 09:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


23:45-ös vagyok megint. Szerintem vágj bele, ha tényleg szeretnétek együtt lenni! Tudom, egy gyerekkel nehezebb meghozni a döntést, de ha ki tudsz menni hozzá, akkor menj (főleg, ha már itt sincs semmi "bevételed"). Ott helyben hamarabb fogsz munkát találni és hamarabb együtt lehettek.


Sok boldogságot!

2009. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 11:03


neked szerintem jósnak kellene elmenned. azt sem tudod melyik ország, azt sem tudod mivel foglalkozik a kérdező, hogy milyen szinten beszéli az adott nyelven, de azt már tudod, hogy "ott" hamarabb fog munkát találni. na így lehet másokat félrevezetni.


az első hozzászóló voltam

2009. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

11:03-as vagyok!

Senkit sem akarok félrevezetni, csupán arra gondoltam, hogy ott könnyebben fog munkát találni, mint itthonról a neten keresztül.

Nem azt írtam, hogy ott hamarabb fog találni, mint esetleg itthon. Egyébként pedig arról volt szó, hogy a lényeg nekik az, hogy egyiküknek legyen munkája és ha jól értettem, akkor kint a fiúnak megvan a bevétele.

2009. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:30


akkor félre értettem, bocsi :)

de ettől függetlenül maradok az első válaszomnál :)

2009. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jaj de édik vagytok! Megyünk!! :) Köszi a válaszokat!
2009. nov. 7. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!