Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy a múltam nyugodni ?

Figyelt kérdés
3,5 éve ismertem meg a jelenlegi párom , 3 éve már együtt is lakunk. Tényleg tökéletes társ mindenben , mindent meg tudunk beszélni , segítjük és támogatjuk egymást . Viszont annyira nyugtalanit, hogy az exem ennyi idő elteltével is még mindig eszembe jut. Nem volt az az igazi , mély kapcsolat, igazábòl csak kihasznált és többször is megcsalt . Mégis vele kezdtem el a felnőtt èletem, mellette lettem nő . Mire eljutok oda ,hogy nem jut eszembe, akkor tuti hogy vele álmodok. Màr kezdek behülyülni, hogy itt van egy csodálatos párom , akit tiszta szívemből szeretek és imádok, akit soha semmiért se hagynék el, mègis ennyiszer eszembe jut az , aki állandóan megalázott és sosem állt ki mellettem. Valamiért a múlt nem hagy nyugodni, pedig a megcsalás ellenére is normálisan lezártuk azt az együtt töltött 6 évet. Azóta nem kerestük egymást , neki is van kapcsolata . És mielőtt valaki kérdezné : sosem kezdeném újra az exemmel! Annyi megcsalás és megaláztatás után nem tudnám már úgy szeretni ,ahogy régen .
2020. aug. 6. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen ne emészdd magad !

Van aki többet agyal van aki kevesebbet a régi dolgokon.

Fogd fel egy olyan tapasztalatnak, hogy a rossz élmények segítenek értékelni a későbbi jó dolgokat


Nekem is sokszor eszembe jut régi párkapcsolat, de inkább csak a rossz döntéseimet elemezgetem. Nem kéne már rég ezzel foglalkozni valahol meg mégis eszembe jut


De nem tulajdonítok neki jelentőséget. Az újrakezdés pedig kizárt.

2020. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Túl értékeled a múltat, s ami a nagyobbik baj abban élsz. Jobb lenne ha kinyitnád a szemed és megelégednél a mostani jóval.

Valamit nem sikerült ott anno feldolgoznod, lehet az nyomaszt. De engedd el. Tanulj a múltból, de ne élj benne. Az már nem létezik.

2020. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!