Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Megijedtem:S 23/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Megijedtem:S 23/L

Figyelt kérdés

Két hónapja van egy kapcsolatom, a barátom 22 éves.

És azt akarja hogy költözzek hozzá. Ő már dolgozik, egyedül lakik. Nagyon jól el vagyunk, szeretem, de én megijedtem. Én szüleimmel lakom még, és nem tudom mit csináljak. Én még tanulok, 1 évem van hátra. Nem akarom ezt az életet feladni amibe jelenleg vagyok, meg a szüleimet sem hagyom itt, pedig csak 30 km lenne a táv. Félek attól is hogy nem műkődne és vándor madarat játszanám el, aki oda vissza költözni fog. Ezt meg nem szeretném. Szerintetek sem vagyok még erre fel készülve? Szüleim miatt sem szeretnék távol lenni.:S Mit tegyek ?


2010. aug. 4. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
egyáltalán minek jársz vele?
2010. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem 2 hónap után korai az ilyesmi:) ha 1 év után együtt vagytok és még mindig szeretné akkor boldogan költözz hozzá..várjátok meg míg befejezed a sulit.:) énis nagyon ragaszkodom a szüleimhez szóval megértelek, de egyszer elkell kezdeni az életet, és 1 év múlva pont megfelelő nem?:)
2010. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Két hónap még nagyon kevés idő, én ennyire nem kapkodnám el. Szerintem várjatok még, legalább pár hónapot és ha minden oké akkor odaköltözhetsz. De amúgy azt meg lehet csinálni, hogy 2-3 napig ott vagy nála, legalább kicsit belekóstolsz milyen lehet az együttélés.

22/F

2010. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
"egyáltalán minek jársz vele?" ...te is értelmes vagy
2010. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Utolsó kettőnek köszi a válaszokat. Mondtam neki hogy én még ezzel várnék....

Igen valamikor el kell kezdeni az életet ezt tudom, csak nehéz, bármennyire is szeretem a párom. Valaki vagy megért vagy nem. Én igy vagyok ezzel.

2010. aug. 4. 12:14
 6/13 A kérdező kommentje:
2.-ik és a 3.ik válaszadónak köszönöm :)
2010. aug. 4. 12:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem állsz még erre készen, ez az írásodból kitűnik. Valóban nem kell ezt elkapkodni még. Várd ki azt az egy évet ami még hátravan a suliból és utána átgondolhatod újra ezt a kérdést.
2010. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Beszelj vele...ertessed meg vele hogy meg ez neked korai,ha szeret varni fog. 2 honap az meg keves,az az ido alatt rendesen meg sem lehet ismerni a masikat.
2010. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 teszla válasza:

no nemtudom...én a bnömmel 2hét után költöztük össze(ez 8éve volt)és azóta lett 3 gyerekünk..és elejétől fogva működött a dolog,és még most is jó:)

29F

2010. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi 85 km-re voltunk és 3 év után most költöztünk össze, megvárta amíg befejeztem a sulit, szóval ha szeret ő is vár rád!

20/L

2010. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!