Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ezt (lásdt lentebb)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ezt (lásdt lentebb) írta valakinek, megijedtem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy csaj: "és a barátnőd Katira nem féltékeny?"

a barátom: "Katiról szerintem nem nagyon meséltem neki^^"

Tudom, undorító dolog, hogy belenéztem a leveleibe.. És nincs mentség rá. Annyit szeretnék hozzátenni csak, hogy megbántott párszor, és félek, mert nem tudom, hogy bízhatok-e benne, mert szeretem, és elvileg ő is szeret, és minden jónak tűnik, mindent megtesz értem, stb.. De akkor miért találhatok ilyesmit? Mit csináljak?


2011. szept. 21. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
...és az SMS-eit még nem is olvastad!
2011. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megcsal! Dobd ki! Csere!
2011. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nem szép belenézni más leveleibe és nem is túl praktikus:

Nem alapozhatsz semmit erre mert nem ismered az egész levelezést és lehet, hogy "csak a szája jár" néha

Másrészt, ha ilyet ír, akkor nem hiszem hogy lenne miért aggódnod... De komolyan... ha csalna, nem ezt válaszolná, legalábbis nem ilyen stílusban, szerintem.

Lehet hogy megbántott, régebben, de szeretném felhívni a figyelmed hogy ez még mindig nem jogosít hogy a levelei közt turkálj, tehát legjobb ha elfelejted.

Ez nem fog menni ugyan, de ez is jó, mert jobb félni mint megijedni, márpedig természetes hogy félsz, hogy elveszítheted őt.

De javaslom ne bukj le hogy olvasgatod a leveleit...

2011. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
szerintem jól nézd meg hogy mikori a levél... ha már elég régi, akkor ne is foglalkozz vele... valszeg már vége lett ha egyáltalán volt is vmi..
2011. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
a helyedben én azonnal megnézném hogy hány kati nevü ismije van facebookon:D
2011. szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem Katinak hívják igazából, csak ide most azt írtam, pont egy olyan név, amiből nem ismerek másikat, és tudom, hogy ő se... igaza van teljesen annak, aki azt írta, hogy ezt nem szabadott volna.. nem vagyok büszke magamra és tényleg nem gondolom,hogy ilyet lehet csinálni.. egyszerűen csak annyira féltem, hogy ki fog derülni valami, és tényleg nem tudom most mit higyjek, mert nem mondhatom el neki, hogy olvastam a levelet, de akkor meg nem is tudok meg soha semmit... egyébként aug 9-ei a levél, szóval nem olyan régi.. akkor is minden rendben volt köztünk meg előtte is...
2011. szept. 21. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki keres,az talál.Mindig lehet olyan "nyomot" találni,ami félreérthető.Aztán persze kiderül,hogy nem is úgy volt és minden mást jelent,mint első hallásra.

Csakhogy így nem lehet élni.Egész életedben utána akarsz nyomozni?

A párkapcsolat arról is szól,hogy megbízunk a másikban.Ez a legnehezebb része,de muszáj.Olyan,mintha csukott szemmel vezetnél és csak a másik hangja alapján tájékozodnál.Csak azzal érdemes együtt lenni,akivel ezt a vezetést meg mernéd tenni,akire ennyire rá bíznád magad.

2011. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Igazad van. Csak azért tettem, mert félek megbízni akárkiben is (nem csak benne), és meg akartam nyugodni. Teljesen megérdemlem. De még mindig jobb így, mintha később kiderült volna valahogy valami, amikor már arra készülök, hogy mikor költözünk össze..
2011. szept. 21. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!