Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon ciki? = (

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt a 19 éves barátommal de igazán még nem volt nálunk csak én náluk. Az a baj, hogy nekem nincs külön szobám hanem öcsémmel vagyok egy szobában ami szerintem kissé gyerekes ( autós falvédő xD ) Nem tudom mit tegyek, félek h kinevet vagy idiótának néz, nem szeretném magam előtte rosszul érezni magam, mert nekem ez elég érzékeny pont :(


16/L


2010. aug. 4. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
2010. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tuti nem fog idiótának nézni. :)

Én húgommal vagyok egy szobában, rózsaszín fal, hercegnős cuccok.. :D

Aki ismer, az tudja, hogy utálom az ilyen rózsaszín csilli-villi cuccokat. :D

14/L B

2010. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Tehetsz róla? NEM! Akkor nem ciki:)
2010. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első komoly barátom is együtt lakott (mármint egy szobában) a bátyjával és ő is mindig kerülgette, hogy felvigyen, mert cikinek tartotta.

De megsúgom neked, én cseppet sem tartottam annak!

Ahogy szerintem a te barátod sem tartaná annak.

De ha ez ennyire feszélyez téged, mondd el neki ugyanezt (amit ide leírtál) és beszéljétek meg!

Nem olyan nagy dolog ez, mint amilyennek most neked tűnik :).

Úgyhogy fel a fejjel, nem lesz ebből gond!

L/23

2010. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

:)

"Csacsi öreg medvém..."

Miken nem tudtok gondolkodni Ti lányok :)

Ha szeret Téged, nem fogja érdekelni a falvédő. Ráadásul ha elmondod neki hogy az öcséddel vagy egy szobában teljesen normális dolog hogy az van ott. Aki ezt nem érti meg, vagy e-miatt furin néz Rád, azt felejtsd is el mert még egy gyerek...


25F

2010. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
arról nem tehetsz, hogy közös a szoba, és ez nem olyan dolog, ami miatt szégyenkezned kellene. én azt gondolnám, jófej nővér vagy, hogy közös a szoba és hagyod, hogy a tesód kipakolja a neki tetsző dolgokat, még ha neked nyilvánvalóan nem is jönnek be (a pasid is biztos lesz benne, hogy nem te kedvedért autós a falvédő:))
2010. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha szeret akkor nem fogja érdekelni,legfeljebb csak nevetni fog rajta
2010. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon aranyos!:)

20/F

2010. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
énis az öcsémmel vagyok egy szobában focis poszter stb, de amikor bejött elég jól éreztük magunkat., persze öcsi nélkül
2010. aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
sztem sem ciki,csak hosszútávon nem lesz olyan jó,hogy nálatok kettesben lenni nem nagyon fogtok tudni :S
2010. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!