Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan típusú embereknel ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan típusú embereknel ahol a megszokas hianya miatt nem volt valas mikor jottek ra vagy mibol vettek több erőt magukon hogy szakitsanak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok mint te. 7 éves kapcsolatból szeretnék kilépni, de egyelőre nem merek.
2020. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Évekig úgy éltünk, hogy azt mondtam nem olyan rossz ez. Aztán lett egy olyan problémánk amiről a másik beszélni sem volt hajlandó.

Próbáltam kedvesen, szépen ,csúnyán, lazán, viccesen, beszólogatva, hisztizve...Semmi nem működött.

Ez rányomta a bélyegét a házasságunkra.

Egyre jobban zavartuk egymást a puszta jelenlétünkkel.

Próbáltam megoldást találni és mindig csak ígéreteket kaptam.

Aztán eltelt így még vagy két év..és rájöttem hogy egyedül nem lennék ilyen ideges, mert nincs aki visszahúz és újabb problémákat generál.

Sajnáltam. Jó ember. Barátnak, havernak testvérnek kollégának.

Egyszerűen megmondtam, hogy én ezt nem bírom így tovább.

Normális elválás volt.

Bármikor számíthatunk egymásra, ha az élet úgy hozná , de persze nem keresgetjük egymást fölöslegesen. Egyszerűen eljött az a pont, hogy rájöttem, hogy egyedül akarom egyben tartani az egészet,de képtelen vagyok. Nem erőltethetem rá azt amit szeretnék, ha ő nem látja azt magától jónak.

Eléggé ellehetetlenültem ez miatt anyagilag, de most is úgy érzem hogy megérte.

Az az igazság, hogy pár hét alatt megszoktam hogy már nincs itt. Tudod mi a legrosszabb?

Amikor rájöttem, hogy már a szétköltözés előtt évekkel is ugyanilyen egyedül voltam.

2020. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!