Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van ilyen helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ilyen helyzetben, aki jelenleg is őrlődik, hogy együtt maradjanak e a párjukkal vagy szakítsanak?

Figyelt kérdés
Nyitott vagyok személyes tapasztalat cserére a témában.

2019. márc. 30. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én itt vagyok.. Csak őrlődök hogy megtegyem e mert ugye hibátlan ember nincs plussz egy idő után másnak is lennének hibák amik nem tetszenének..
2019. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szia,szerintem hasonlo cipé...epp most irtam ki a kerdesem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2019. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jelen.
2019. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
2019. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Èn :(
2019. ápr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Egyet kérdezhetek mindenkitől? Miért mentek bele egy olyan kapcsolatba, amíg ismerkedtek? Nyilván itt nem házasságról van szó, de ha valakivel nincs nagy baj, akkor meg lehetne beszélni. Nem? Tényleg nem értem, miért megy szét ennyi pár ilyen gyakran és rövid idő után, vagy csak én látom rosszul? Vagy ez a divat? :/ komolyan kérdeztem.
2019. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Ha már megfogalmazódik bennetek, akkor valami baj van a kapcsolatban! Előbb próbáljatok megbeszélni! A se veled, se nélküled kapcsolat nem jó!


Miért őrlődtök? Kényelem? Megszokás? Elmúlt a varázs? Féltek lépni? Nincs ló, jó a szamár is? Mást vártatok a társatoktól? Ezeket a kérdéseket is át kell gondolni, hogy választ kapjatok, miért vagytok ilyen kapcsolatban...

2019. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#6, #7, a többiek nevében nem nyilatkozhatok, de íme az én sztorim:

Első ember volt, aki valaha érdeklődést mutatott irántam, mint lány iránt. Majdnem 3 évig voltunk együtt. Az őrlődés abból fakadt, hogy ezalatt a 3 év alatt elhittem, hogy normális amiket csinál, én vagyok a hisztis, én tehetek mindenről és hálásnak kéne lennem, amiért vele lehetek. Januárban nagyon összevesztünk, akkor éreztem azt (nem először, de először ilyen erősen) hogy nem; nem en vagyok hisztis, buta, követelőző meg nemtudom. Márciusban még őrlődtem: már sejtettem hogy nem bennem van a hiba, de nagyon belém lett plántálva, hogy ezt érdemlem. Aztán április elején szakítottam. Hát ennyi. Nem kellett volna ilyen sokat várni, de már mindegy.

2019. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Sajnálom. Nem tudhatjuk, min mentél keresztül, de ha ennyire nagy volt a feszültség, akkor érthető.
2019. máj. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most gondolkodtam el rajta, de amiken keresztül mentünk meg amiket tett értem butaság lenne 6 évet cska úgy eldobni. 22l
2019. máj. 16. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!