Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok szokott még haverokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok szokott még haverokkal ivós estékre járni?

Figyelt kérdés

Tehát eljár-e haverokkal, barátokkal inni, beszélgetni valamelyikükhöz, ha igen milyen rendszerességgel és mennyi idős a párotok.


Az enyém 25 évesen eljár, heti többször is, de nehezen nyomom el az ellenszenvemet már eziránt.


Mennyire jellemző ez nálatok?


18L, 25F, másfél éve vagyunk meg egymásnak.


2020. aug. 8. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 45 évesen is eljár 16 éve vagyunk együtt. Pár hetente, havonta.
2020. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

És olyankor hajnaltól hajnalig?

Mert az enyém elérhetetlen ilyenkor.

2020. aug. 8. 11:34
 3/11 anonim válasza:
100%

én párom is eljár heti rendszerességgel, jól is teszi, nem vagyunk összeláncolva neki is ki kell mozdulni, hagyom had szórakozzon nem zaklatom üzenetek hadával, utána úgyis hazajön, bedől mellém az ágyba és elmesél mindent

21L 20F

2020. aug. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Eljár a párom, havi párszor, 26 éves. Örülök neki, mert én is eljárok a barátnőimmel, szerintem kell a kikapcsolódás.
2020. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok és már nem iszom alkoholt. (2,5 éve nem ittam.) Kiéltem magam túlságosan is olyan 18-24 évesen. Jó lenne egy olyan lányt találni, aki szintén visszafogott ezekben, de gyakorlatilag nem találok. A barátaimmal szoktam találkozni elég rendszeresen, de én egyáltalán nem iszom és ők is egy este alatt max 3-4 sört.
2020. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem szokott járni, általában engem is visz ha néha elmegy.

Egyedül kb 4 havonta, ha 1x elmegy.

Ő 28 éves férfi, én pedig 20 vagyok.

2020. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2-3 havonta szoktak társasozni vagy kártyázni, inni nem szokott, mert bármikor kellhet vezetnie (az egyik gyerekünk szívbeteg). 50 éves, 20 éve vagyunk házasok.
2020. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te már kiélted magad? Az én párom 35 éves és szokott sörözni munka után a haverjaival.Nyilván nem hajnalig,(éjfélig hazajön) de egy 25 éves fiú esetében szerintem belefér ,de azért ne napokig...
2020. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én férjem nem jár el. Korábban, mielőtt megismert, akkor sem volt bandában nyomuló típus és az alkoholt is mellőzi. Mindig ilyen volt és valószínű ilyen is marad. Szerencsére. 45 éves. Egyébként szerintem a te szempontodból mindegy, hogy más párja mennyit jár el. Mert lehet, eleve nem egy ivós-bandázós típus, lehet, hogy igen, de a párját nem zavarja, vagy el-eljár, de mondjuk ritkábban, mint a te párod. A lényeg, hogy téged zavar a szituáció, hasznos lenne beszélnetek erről.
2020. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére az én párom nem jár el. Azelőtt se járt el,bár mostanában mondja,hogy szeretne ilyen baráti társaságot akikkel eljárhatna néha,de eddig mindig midnnehova vitt magával és alapból nem is iszik sokat,max 2 havi 1x megyünk .
2020. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!