Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm időt kért. Mi lehet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm időt kért. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Eddig minden oké volt... Aztán hirtelen elkezdett fura lenni, kevésbé törődött velem, a kapcsolattal. Nem hinném, hogy a szokásos elhidegülés. Egyik nap még nagy szerelem, utána meg megy a távolság tartás, fura viselkedés.


Eddig se volt rajta felesleg, de most sokat fogyott... Nem eszik. Rossz ránézni. Látszódik hogy tiszta ideg. Valamelyik nap is letagadta, hogy sírt, pedig láttam a szemén. Hiába kérdezgettem, hogy mi a baj, csak terelt. Legutóbb azt mondta, össze van zavarodva... Időt kér. Azóta hagyom, gondolom ennek annyi így.

Ja és gyanús, hogy munkahely váltás után nem egészen egy hónappal később kezdte el produkálni a tüneteket.

Gondolom valamelyik pasi elcsavarta a fejét. Ezt így meg is mondtam barátnőmnek. Állítja, hogy nincs szó ilyesmiről. Kértem, hogy legyen őszinte, bármi is van a háttérben elmondhatja. Persze semmi konkrét válasz nem jött.

22 évesek vagyunk.


2020. aug. 8. 14:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezek tényleg tipikus jelei annak, hogy már gondolkozik hogy kilép a kapcsolatból, csak még nem fix a másik és egyben bűntudata is van. Sokat nem tudsz tenni, én nem olvasnám el a helyedben az üzenetet, csak szakítanék (mielőtt ez feleslegesen tovább húzódna és több szenvedéssel járna). Jól írta valaki, hogy az időkérés is mindent elmond a helyzetről.
2020. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szólni akarsz a anyjáéknak meg felmész a Facebookjára... Nem csodálom, hogy lépni akar a lány, ha ilyen vagy egy kapcsolatban.
2020. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12# Miért, milyen vagyok ez alapján?

Jó hogy szólok a családjának, ha látszólag baj van és én nem tudok segíteni (egyébként nem beszéltem velük erről, de már nem is fogok).

A facebookos dolog persze nem volt szép. Normál esetben nem tettem volna ilyet. Krízis helyzetben rossz döntést hoztam. Nyílván hagyni kellett volna és továbblépni. Csak már nem bírtam, hogy összevissza hazudozik és terel... Utána jártam az igazságnak.


Egyébként beleolvastam miket írtak. A mi beszélgetésünkből csomó screenshot készült, és ezeket el is küldte a srácnak, gúnyos megjegyzésekkel kommentelve.

Pl.:

- Mutattam képet, hogy milyen autót akarok venni. Ezt így tovább is küldte, és azt írta "vannak ám álmok xd".

- "Az idióta már megint rámírt"

- "ignorálom, hátha lekopik"

- "veled sokkal jobban elbeszélgetek, mint vele"


Persze ez nem tűnik durvának, de egy olyan embertől nagyon szarul esik, akit szeretsz és megbízol benne. Nekem meg ott jópofizott chaten.

Erotikus képeket is küldött neki... Eskü ez nem bántott annyira, mint az én szidásom.


Azt szűrtem le a beszélgetés alapján, hogy nagyon szerelmes az illetőbe, viszont nem veszi észre, hogy ezt a másik nem igazán viszonozza. Konkrét megcsalás szerintem nem is volt. Sőt, semmi nem volt köztük, csak bele van zúgva.


Egyébként nem is szakítottunk hivtalosan, azóta se beszéltünk csak pár szót. El se mondtam neki, hogy miket olvastam.

2020. aug. 9. 14:35
 14/15 anonim ***** válasza:
Beteg ez a csaj, örülj hogy elhúzott az életedből. Ne aggódj, ezzel a gyerekkel is ugyanaz lesz neki mint veled, ugyanúgy majd az azt követő új csávónak küldözgeti, hogy "nézd milyen gyökér". Undorító az ilyen.
2020. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hat figyi, ha ti egy pár vagytok, a helyedben nekem ez bőven elég ok szakitasra hogy más után nyomul és téged meg ilyen alja módon ki beszel? Ez nagyon gaz.. 😑Idiota? Meg hátha lekopik.. Pofam leszakad esku 😀dobd a picsaba Te. Eszedbe se jusson megvarni amit ő teszi, legyen eszed. 28l
2020. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!