Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ettől elbízhatja magát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Novaaa kérdése:

Ettől elbízhatja magát a barátnőm? /többi lent, értelmes válaszokat gyorsan ha lehet/

Figyelt kérdés

Elbízhatja magát a barátnőm attól, hogy idézem mit mondtam neki : '' Nálad még senkit sem szerettem jobban '' *szerelemre értve*


Kicsit tartok attól, hogy most a barátnőm azt hiszi, hogy majd ha elhanyagol vagy valami akkor simán elnézem neki * talán el is nézném* , de most éppen össze vagyunk kicsit veszve és nem tudom, vajon mit gondolhat, mit érezhet :|

Úgy gondolom 2 db véglet van ami most lezajlik benne :

I. Teljes biztonságban érzi magát, mivel pontosan tudja mennyire szeretem!

II. Nagyon fél, hogy mi lesz holnap, vagy , hogy mi lesz velünk kettönkel!


Számtalanszor elmondtam neki, hogy mennyire imádom, és hogy a fejemben semmilyen féle veszekedéskor nem fordult meg olyan hogy: Elhagynám. Ellenkezőleg attól tartok, hogy ő hagy el engem!



Szerintetek, hogyan érezhet ilyen helyzetben egy lány? ( mármint, hogy tudja, hogy a barátja szereti) De attól még attól tartok, hogy rossz érzése van és ettől ideges leszek mert nem akarom hogy " szenvedjen'' az én hülyeségem miatt!!


Értelmes, pozítív megfogalmazású kifejtős kommenteket várok! Köszi



2013. jan. 22. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a biztonságérzet, hogy szeret a párom maximum abban nyilvánul meg veszekedések alkalmával, hogy nagyobbnak látom annak az esélyét, hogy meg tudjuk beszélni. De sosem alapozom arra, hogy "úgysem hagy el". Persze viszontszeretem, ha ő is szeret téged és fontos vagy neki, akkor nem veszi készpénznek a vallomásodat. 21/L
2013. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Kezdetnek két kérdés! Mióta vagytok együtt, és ő hogy reagált a vallomásodra?
2013. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sosem szabad bevallani senkinek sem, hogy szükséged van rá, mert azzal hatalmat adsz a kezébe magad felett. Azt tudasd vele, hogy szereted, de ha úgy alakul akkor megleszel nélküle is. Holnap meg kiderül
2013. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2-es! elég kezdetleges a kapcsolatunk 3-4 hónap között járunk! A vallomásomra kedvesen, melegen mosolyogva reagált még el is pirult és ő is viszonozta a mondatomat, persze más más szavakkal!


Én nagyon nagyon szerelmes lettem ebbe a lányba, és ő is szeret engem( azt hiszem)

Ezért mondtam el neki, hogy konkrétan mit is érzek iránta!

Túl hamar mondtam neki? Váratnom kellett volna még? Kicsit ideges vagyok :S

2013. jan. 22. 18:10
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as! Remélem még ezt elolvasod! Igen nyilván holnap kiderül reggel, de én nem tudok magamon erőt venni és ha bajom van csak nem is tudom a lány szerint bunkózok vele :S tehát hogy 1-2 szavas válaszokat adok, ronda hangnembe, meg hogy nem szólok hozzá, aztán az iskolában amikor oda jön, vagy én megyek hozzá annyira szomorúnak látszik, olyan elesettnek,d e sose vallja be hogy mi a baja *persze tudom, hogy megbántottam és az a baja* De utána próbál mosolyogni meg minden. tehát elrejti az érzéseit és én sem tudom hogy ilyenkor mit tegyek.
2013. jan. 22. 18:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Közben rájöttem, hogy a két kérdés kicsit kevés volt! Igazából nem értem, hogy miért bízná el magát, és hanyagolna el ezért téged. Akkor ennyi erőből sosem mondhatnánk el senkinek azt, amit iránta érzünk. Ha valaki viszont szeret téged, akkor ez a vallomás csak még inkább felerősíti benne azt, amit érez, és biztonságban érzi magát melletted. Nekem eszembe sem jutott soha, hogy azért hanyagoljam páromat, mert szerelmet vallott nekem.
2013. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most olvastam, hogy 3-4 hónapja jártok együtt. Szerintem ez a vallomás nem korai! Bár ezt mindenki máshogy gondolja. Meg kellene kérdezni a másik felet! Az a legtisztább!
2013. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6-os :) nem erre értettem az elhanyagolást, hanem ugy alapjában véve. a barátnőm hajlamos arra, hogy elrejti a megbántottságát, tehát én csak azt látom hogy mosolyog, de ilyenkor sunyiba próbál kicsit elkerülni az iskolában !


az érzéseim bevallásánál, csak attól tartok, hogy most majd áááá nem is tudom. hogy talán túlságosan biztosnágban érezheti magát és nem .. nem is tudom, nem fél hogy talán elveszithetne.

2013. jan. 22. 18:20
 9/11 A kérdező kommentje:
Szabina! A párom is ugyan így bevallotta kb ugyan ezt :)
2013. jan. 22. 18:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg semmi gond! :D
2013. jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!