Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknel terhesseg utan elmult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknel terhesseg utan elmult a szex, egyutt maradtatok felnevelni a gyerekeket vagy valas lett?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 06:54
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Én még cirka 7 évig tűrtem, hogy kerüli a szexet, ami a szülés előtt szinte minden másnap volt, és utána mondtam, hogy akkor fejezzük be. De ez mellett voltak más gondok is.

45F

2020. aug. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Válás lett.
2020. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Amikor nincs szex, az nem maga a probléma, hanem a probléma tünete. Azért lesz válás a vége, mert nektek csak az tűnik fel, hogy nincs szex.
2020. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

#3 Szerinted mi változik ilyenkor egy nőben, mert én a 7 év alatt nem tudtam kideríteni, pedig sokszor próbáltam megbeszélni vele a dolgot, de csak hallgatott. El nem hízott a szülés alatt, mindig segítettem neki, meg jött az anyja is szinte minden nap segíteni. Ő meg egész nap csak a facebookot nyomta .Így meg viszont úgy jön le a dolog, hogy csak arra kellettem, legyen gyereke amivel bebiztosítja a helyét. Főleg, mivel a szülés előtt meg legtöbbször ő kezdeményezte a szexet. Így 180 fokos fordulatot, meg hogyan tud tenni egy nő? Most meg mikor megyek a gyerekért, úgy viselkedik mintha vissza akarna szerezni.


Üdv: 1-es

2020. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Mi elváltunk. A terhesség, hányás, folyamatos rosszullétek, szülés nullára vitte a libidómat. A férjemben semmi együttérzés, türelem, megértés nem volt. Csak a saját kielégülése volt a fontos. Jó nagy hülye voltam, hogy gyereket vállaltam egy önző, éretlen hímtől. Életen legnagyobb hibája, de sokat tanultam belőle.
2020. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Válás lett a vége. Én vagyok a nő, de már nem bírtam, hogy nem volt szex illetve főként az intimitás illant el.
2020. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!