Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mentek bulizni ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mentek bulizni ha van párotok?

Figyelt kérdés

Együtt mentek, külön-külön barátokkal?

És ha külön vagytok felhivjátok egymást? Vagy van aki ilyen iszonyat féltékeny és nem engedi el a párját?


Kíváncsiságbol kérdezem.

Köszi előre is!

17L


2010. aug. 4. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Együtt...
2010. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az én társaságomba általában csak én megyek, az övébe többnyire együtt... Egyikőnk se fél attól, hogy a másik félre lép, mert megbízunk egymásban.
2010. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Együtt, kivéve ha csaj vagy pasi buli van:D
2010. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Holdtündér ***** válasza:

Mikor hogy.

Van hogy külön, van hogy együtt.

De inkább külön, mert a zenei ízlésvilágunk ég és föld. Nem szoktuk egymást hívogatni közben, nem vagyunk féltékenyek. :)

2010. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Együtt is, külön is. Az én társaságom sokkal vadabbul bulizik, mint ők, ők inkább nyugisabbak. Szal mindkettőnknek szüksége van a saját társaságára is, de azért szoktunk egymással is járkálni. Nincs ezzel semmi baj, mert megbízunk egymásban, én nem csalnám meg soha, meg ő sem engem. Felhívni csak akkor szoktuk egymást, ha történik vmi, amit el akarunk mondani, szal csak úgy ok nélkül nem.

17/F

2010. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

többnyire haverokkal megyek, barátnőt (ha éppen van) nem szoktam felhívni csak ha ittas vagyok és nagyon unatkozom. ha pedig az aktuális barátnőm megy bulizni nélkülem hát akkor meg csak az van hogy oké érezd jól magad és reggel nézem a telefonom hogy hoppá hát megpróbált felhívni:D

a válasz megyünk együtt is és külön is, fel is hívjuk egymást meg nem is, és nincs olyan hogy nem engedjük el egymást, mert ha egy lány nem akarna elengedni akkor azt én bizalmatlanságnak fognám fel, amit igen rosszul tolerálok

2010. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 McKúr ***** válasza:
Együtt...érte megyek a bringával, aztán felkapom a hátsó kosárba és tekerünk a party-ba.
2010. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
barátom nem jár bulizni, és én is csak nagyon ritkán, az unokatesómmal, aki lány, és egy idős velem, de akkor nem is Pestre megyünk, hanem vidékre. szóval csak én járok el néha, de nem fél attól, hogy megcsalom, meg annyira nem is gyakori, hogy zavarhatná a dolog.
2010. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Együtt
2010. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem járunk, ő azt mondja hogy már "kiöregedett" neki elég volt ennyi bulizás, én meg soha nem is szerettem járni :) Ha meg mennénk is akkor csak együtt! Féltem! :$ :)
2010. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!