Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párotok eljár külön bulizni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok eljár külön bulizni? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Igazán nem az a problémám,hogy eljár,mert nyilván neki is kell néha,hogy a haverokkal bulizzon. Viszont ami érdekes,hogy eddig nem nagyon érdekelték a bulik,annyi volt neki a szórakozás,hogy elment a haverokkal a helyi presszóba,vagy pizzériába ettek,ittak,jókat röhögtek,és kész,gyakran mondta is,hogy őt nem érdekli a disco. Ősszel egyszer csak rákérdezett,hogy szerintem elmenjen e a haverokkal discoba,mert hívták,mondtam,hogy persze,hiszen 3 éve együtt vagyunk,és nem igazán ment velük ez idő alatt,gondoltam csak szórakozzon nyugodtan. Viszont most már ott tartunk,hogy 5. hete jár egy huzamban,már most kijelentette,hogy jövő héten is megy,és kezd zavarni. Én fogom fel rosszul? Ti,hogy vagytok ezzel?
2011. jan. 15. 23:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Két éve vagyunk együtt és nem járunk el külön bulizni.
2011. jan. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nem járok bulizni. A párom egy hónapban egyszer elmegy hétvégére, úszóversenyre a barátnőivel, neki az a buli.

Tökéltessen bízom benne, és ennyi jár neki, hogy a barátnőivel beszélgessen, bulizzon.

2011. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
9%
Simán eljárunk külön,nem kell megfojtani a másikat,amúgy meg az itt az érdekes hogy eddig párod nem akart nagyon oda menni,most meg hopp,hirtetelen olyan jó?...
2011. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Hát én is ezen a nagy hirtelenségen vagyok úgy meglepődve. Sosem volt az a hű de nagy "party arc"!
2011. jan. 15. 23:26
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nem fogod fel rosszul. Én a külön bulizásokra már nagyon ráfáztam. Persze, el kell engedni, menjen csak, viszont ha ez rendszeres és nélküled van, akkor már gáz. Ilyen helyeket előbb vagy utóbb úgyis rá fog mászni valaki, vagy neki fog megtetszeni valaki, ebből egy idő után mindig balhé van.
2011. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
52%
3 éve vagyunk együtt, nem járunk se külön se együtt bulizni. Együtt járnánk, csak van pár akadályozó tényező, úgyhogy jobb így. A 3 év alatt 2x ment el nélkülem a barátaival, de az is ilyen suli után beugrunk biliárdozni, ezért fél órával később jövök, mint szoktam típusú volt, nem pedig buli.
2011. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
23%
Lehet hogy beleunt,a szürke hétköznapjaitokba...
2011. jan. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
jah, nem én nem engedem, neki nincs rá igénye, engem nem zavarna, ha akarna menni (persze, ha hirtelen változna ennyit, hogy aztán minden héten buli azt azért nem csípném)
2011. jan. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

3.5 éve vagyunk együtt, néha eljár a barátaival pizzázni, sörözni meg billiárdozni, vagy foci és jégkorong meccsre. De bulizni együtt járunk, van közös baráti társaság is, de jól kijövünk egymás külön barátaival is.

21/N és 29/F

2011. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem akarok sárkány lenni,hogy azt mondjam ne járjon,vagy legalábbbis ennyit ne,de azért ráfázni sem szeretnék erre.
2011. jan. 15. 23:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!