Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem fogalkozik velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem fogalkozik velem? Nincs is velem külföldön dolgozik jön a babánk. Havonta jár haza 2 hetekre es akkor is szivesebben lenne inkább barátokkal mint velem 2 éve vagyok vele nem is hosszú ido hogy megunjon

Figyelt kérdés
2020. aug. 12. 07:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd el, még mielőtt jön a gyerek
2020. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Nem olnem meg a gyerekemet szerintem minden eros nő feltudja nevelni a gyereket egyedül is.. Nem a gyerekkel van a problemam hanem az apjaval es igazatok van ki kell lepnem ebből ez mar helyre hozhatatlan
2020. aug. 12. 10:49
 13/31 anonim ***** válasza:
11-nél pont van, ha még nincs tudomása róla.
2020. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
96%
Szerencsétlen gyerek.
2020. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen az, amikor valaki a semmire ész nélkül csinál gyereket. Adott egy ostoba nő és egy nyomorék pasi, de azért szaporodnak....

Most komolyan, mi a jó isten @ért kellett ez a gyerek?!

Persze persze erős nő vagy, és majd apuci támogat... jah persze...

Ha nem volt elég bajod, majd most lesz.

Hihetetlen mennyire felelőtlenül csinálnak gyereket egyesek, utána meg jön a picsogás hogy nincs pénz semmire, miből tartsam el a kölyköm, az apja mekkora szemét, és miért nem vagyok jó senkinek egy gyerekkel.... na EZÉRT!

2020. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Egyatalan nem vagyok felelotlen semmit nem folyasol be a gyerek neveleseben szamomra az hogy nekem nincs pasim... Nem nrm jol beszelsz engem nem apuci tart el, tartom magunkat nem kell nekem senki segítsége.. Persze hogy nem olom meg a gyerekemet mert lenne olyan nehez felnevelni? Honnan tudod hogy en anyagi nehezsegekkel kuzdok? Honnan veszed? Lehet hogy epp egy nagyon gazdag ember fordult hozzatok a kérdésével.. Vagy lehet nagyon szegeny is igaz de nem ertem milyen emberek vagytok ti hogy elitelitek a másikat pusztán mert nem latta elore hogy kibe is bizott. Nem a gyermekemet sosem olnem meg es meg 1x mondom nem a gyerekkel van problemam hanem az apjaval.. Szerintem nem ostoba no aki nem akarja megolni a gyereket hogy gondolsz ilyet? Ha egyszer teherbe estem mert vetetnem el? Ha gyilkostol lenne akkor se tudod mert? Mert az egy élet!
2020. aug. 12. 11:20
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Így meg elb.aszol egy életet, az miért jobb? A stílusodon is látszik, hogy nem te vagy a legélesebb kés a fiókban, szerinted milyen példát mutatsz majd a gyereknek? Egyáltalán felfogod, mivel jár? Nem véletlenül mondjuk, hogy nem kellene. Miért nem jobb, ha adsz magadnak lehetőséget arra, hogy találj normális párt, akinek nem kell más gyerekét megtűrnie, nevelnie (a legjobb partik ettől menekülnek, csak szólok), és te is a megfelelő ember mellett szülnél békében, boldogságban?
2020. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
4%

15 *utána meg jön a picsogás hogy nincs pénz semmire, miből tartsam el a kölyköm, az apja mekkora szemét, és miért nem vagyok jó senkinek egy gyerekkel


Mi van ha nincs így, akkor mi van? beleharapsz a farkadba? Már haraphatsz.

Azt szokták tenni az ilyen nagyképű valakik.Főleg akkor ha felnőttként meglátják a gyereküket és rájönnek mit csesztek el.

2020. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
A rossz indulat ami az emberekbol jon nagyon felemetes es nagyon tud fajni nem azert írtam hogy ezt kapjam de mit is vártam?
2020. aug. 12. 12:13
 20/31 anonim ***** válasza:
69%
19 Hozzá kell szokj, mert meg kell védened a gyerekedet.Minden napos az ilyen és ez még a lightosabb. Az érzékenységedet, ha a gyerekről van szó akkor különösen rakd félre.
2020. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!