Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem fogalkozik velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem fogalkozik velem? Nincs is velem külföldön dolgozik jön a babánk. Havonta jár haza 2 hetekre es akkor is szivesebben lenne inkább barátokkal mint velem 2 éve vagyok vele nem is hosszú ido hogy megunjon

Figyelt kérdés
2020. aug. 12. 07:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
76%
Itt nem a pénzről van szó kizárólag, hanem arról is, hogy egy gyereknek nagyon xar dolog csonka családban felnőni.
2020. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
De honnan tudod? Honnan tudod milyen csaladja lesz? Nem hiszem el hat b+ gyere nezd meg milyen az en családom neki nem lesz mostohaja mert igazabol van apja mindent meg ad neki csak ember vagod hogy nekem van bajom vele? Hogy a gyereknek mindent meg ad abba biztos vagyok anyagilag is erzelmileg is az mar egy kulon kerdes hogy velem hogy all most amugy ez lenne a téma de erre itt ugatnak hogy éhezni fog a gyerek meg mer nem vetettem el meg ilyen rossz lesz neki olyan rossz hat kesz..
2020. aug. 12. 12:45
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

21-es, talán túl optimista voltál, miszerint a hölgy ismeri a csonka család fogalmat


Egyébként látszik, hogy megerteni sem akarod az emberek mondanivalóját. Akkor mégis miért teszel fel itt kérdést?


Ha empatikus és csak is kizárólag támogató választ szeretnél, akkor tanácsolom következőleg ne itt keress. Itt csak konkrétan le írja mindenki a véleményét. (ami szerinted persze ugatas, tetszik ez a mentalitás, főleg egy leendő kismamatol)

2020. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Jajj..senki sem ugat! Csak leirtak a velemenyuket ami neked nem tetszett. Nagyon sajnalom azt a guereket, borzaszto elete lesz. Teged pedig megvetlek. Te nem vagy egy eros no! Ez abbol is latszik ahogy itt kikeltel magadbol. Es egyben azt is megertem, hogy miert nem erdekped ezt a ferfit. Valoszinuleg mar rajott , hogy mekkora hibat kovetett el amikor lekototte magad melled egy gyerekkel.
2020. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
* lekototte magat
2020. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Képzeld kérdező, én csonka családban nőttem fel. És krvaxar volt, pedig mindent megkaptam anyagilag és az édesanyámtól érzelmileg.

De az ingázás a két család között, ahogy a szüleim folyton egymás ellen hangoltak, aztán amikor apámnak új nője lett, tudod mi történt? Már rohadtul nem foglalkozott velem. Évente talán 3szor beszéltünk, jó esetben. És az én családom még a jó kategória volt, mert nem volt bántalmazás!! Az elvált szülős családok nagyon nagyon kis százaléka tud rendesen működni, és még akkor is sérül a gyerek! Lehet, hogy te most azt hiszed, hogy a volt pasid majd rendes apa lesz, de legyél már racionális kérlek. Veled is alig tölt időt, szerinted mi garantálja hogy majd a gyerekkel foglalkozni fog? Semmi! Sőt, nagyon valószínű hogy egyáltalán nem akar majd időt tölteni vele. És ne próbáld bemesélni senkinek, hogy egy gyereknek jó az, ha nem kell az apjának!

2020. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy a gyereknek mindent meg ad abba biztos vagyok anyagilag is erzelmileg is"


Ja, legalább annyira mint, hogy meg fog változni, bízhatsz benne, és vállalhatsz vele gyereket :D :D :D

2020. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
26-os, te szeretsz élni? Örülsz, hogy anyád nem kapartatott ki? Naugye.
2020. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
62%

Hát ha tudom előre a lehetséges jövőmet és felajánlják nekem sejtcsomó koromban, hogy visszautasíthatom, szerintem azt választottam volna, hogy köszi, de akkor inkább kaparjanak.

De köszönöm az érdeklődést :)

2020. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Félreértések elkerülése végett: nem akarom anortuszra rábeszélni a kérdezőt, eszembe se jut. Arra szerettem volna rávilágítani, hogy tévképzetekben él, ha azt hiszi, hogy csonka családban gyereket nevelni pontosan ugyanolyan lesz mint teljes családban. Erre jobb ha felkészül.
2020. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!