Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tinédzser fiúk érzései...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinédzser fiúk érzései tényleg ennyire gyorsan elmúlnak?

Figyelt kérdés

Depresszióba estem, mióta a barátom szakított velem. Iszonyatosan szeretett, és ezt éreztette is velem. Mindig velem akart lenni, nagyon vonzódott hozzám, sokszor mondta, hogy milyen jó lesz majd a gimi elvégzése után, hogyha majd mégtöbbet leszünk együtt. (persze tudom, hogy ezt nem kell annyira komolyan venni, de ahogyan és amikor mondta, eléggé mély nyomot hagyott bennem). Ám kiábrándult belőlem, miután nagyon megsértettem. Akkor kevesebb lett a találkozás, és bár még az egyik héten azt mondta, hogy szeretlek, a következő héten már szakított.

Borzasztó érzés volt, és még most is az, hiszen nem értem a történteket, és a dolgok miértjére nem kaptam választ. Ha egy fiú nagyon szeret egy lányt, akkor is ki tud belőle szeretni könnyen? Lassan 1 éve, hogy szenvedek, és folyton rágondolok. Első szerelem volt, nem tudok túllépni, folyton rámjön a sírógörcs, és nagyon vágyom rá.Mit tehetnék?


2011. okt. 15. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezis emberfüggő, én például 17 éves fiú létemre nagyon érzelmes vagyok, és nehezen szeretek bele valakibe, viszont ha beleszeretek , akkor nincs visszaút, nincs más hátra, vagy szenvedek mert nem jön össze, vagy összejövünk és utánna szenvedek mert előbb utóbb vége :D Ezért nem szeretek beleszeretni valakibe ( elég nyakatekert de logikus :P ) Írhatnék most 1-2 story-t de nagyon hosszú lenne, ha szeretnél beszélgetni , és kíváncsi lennél a véleméynemre írd meg privibe az msned , vagy ákármilyen más elérhetést , mint mondjuk skype.
2011. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj már valami, tényleg segíteni szeretnék , és ismerős az érzés
2011. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem alsó hangon is túlzás, hogy 1 év után még mindig ennyire szenvedsz. Tiszta sor: a pasinak elmúltak az érzései, valószínűleg egy fellángolás voltál neki, azok nem tartanak néhány hónapnál, nagyon max 1 évnél tovább. Ha igazán, mélyen szeretett volna, kizárt, hogy csak úgy elmúljanak az érzései, mert megsértetted valamivel. Ha igazán szeretünk valakit, mondhat csinálhat bármit, akkor is szeretni fogjuk. Tehát a volt barátod úgy igazán mélyen soha nem volt elköteleződve irántad, ebben egész biztos lehetsz, érzett egy heves kamaszos lángolást, ami aztán úgy változik mint az időjárás. Persze az ember mond nagy szavakat, ha épp szerelmesnek érzi magát, de annak a fele csak duma, szóval ne ringasd magad ebbe. A kamaszkor pedig alapvetően nem az elköteleződés, életre szóló párválasztás időszaka, hanem az ember ilyenkor tanulja, hogyan kell bánni a másik nemmel. Fogad fel te is úgy a kapcsolatot, hogy volt alkalmad megtapasztalni, egyáltalán milyen is egy párkapcsolat, mert ez nagyon hasznos és értékes tapasztalat a jövődre nézve, mert lesznek még szerelmeid, még sokkal nagyobbak is, csak azok már igazi érett kapcsolatok lesznek. Remélem, megérted ezt és végre továbblépsz, mert tényleg kár most már bánkódnod.
2011. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ám kiábrándult belőlem, miután nagyon megsértettem"


mégis mitvártál?


pl én is multhéten,sikerult besértödni,mivel 1 nagyon jó csaj "barátom" kibeszélt a hátammögöt,ám ez a fülemhez jutott.

azóta is keresi a bocsánatot,sikertelenül...

2011. okt. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!