Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért múlik el mindig a szerelem amit érzek ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés
17éves vagyok, és sokszor amikor össze akarok jönni valakivel, mert beleszerettem és nagyon lángol iránta a szerelem, előfordul hogy estére már teljesen el múlik -.-. Vagy esetleg 1-2 napig tart, 1szer voltam hosszan szerelmes 13évesen fél évig de az meg esélytelen volt xD. Miért van az, hogy ilyen gyorsan elmúlik a szerelem??? Ma is például, egész délután egy csaj miatt ültem a facebook előtt, mert a telóm tönkrement, és elakartam hívni moziba, 6órán át ültem a net előtt (6kor feladtam :D), és most estére már nem is érzek iránta semmit ez meg engem hihetetlenül idegesít. Ez normális ? Más is így van ezzel?
2011. szept. 3. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem szerelem, hanem dughatnék.
2011. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Az igazi szerelem olyan mint a régi kívánságműsor! 2től 5ig tart!
2011. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem dughatnék, mert nem akarok lefeküdni vele...
2011. szept. 3. 22:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a szerelem nem egy pár napos dolog, az csak testi vonzódás, vagy maximum egy "jól érzem vele magam" érzés.
2011. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy volt egy legelső párkapcsolatod, akiben végül nagyot csalódtál, és ez megragadt benned?


Egyébként az emberek iránt érzett bizalomhiány, vagy az önbizalomhiány is okozhat ilyet. És a csalódások.. akár másban, akár magadban.

2011. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ez fellelkesulés...:)

A szerelem (mint a szeretet legmagasabbrendu válfaja) pont onnan ismerszik meg, hogy sosem mulik el. Van a Bibliaban egy idezet arrol, hogy milyen a szeretet. Kb. pont az a szeretet definicioja. Ha valaki irant ugy erzel, tudhatod, hogy szereted. Ha nem, akkor nem szeretted, mert amit ereztel, az nem az volt.

Most nem talalom az idezetet, de ez azt fejti ki:

[link]

2011. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hmmm előző párkapcsolat után nem voltam nagyon összetörve, mert én szakítottam veled (nem jöttünk ki jól 1 idő után egymással, és nem működött:S), de volt 1 lány akibe tényleg egyszer eléggé bele voltam zúgva (amit fent írtam az az első volt, azután voltam még 1X komoly szerelmem), és nagyon csúnyán küldött el, és nagyon megbántott, azóta vannak ilyen rövid szerelmeim.

Utolsó, ha igazad van, akkor mit tudnék ez ellen csinálni?

2011. szept. 3. 22:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert rajongás amit érzel, nem szerelem.
2011. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hupsz azóta jött 1 válasz utolsó előtti
2011. szept. 3. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!