Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi alapján egy olyan ferfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján egy olyan ferfi a nőket, akinek nincsenek ismerkedesi problémái?

Figyelt kérdés

Eddig ugye az volt az érv, hogy AZÉRT kell tisztelni a nőket, mert nem lehet őket megkapni. Számos nő azonban akkor is a pasival marad, ha az bunkó tiszteletlen vele, max kisírja magát a barátnői meg a haverjai vállán.


Ha egyszer meg is unja, és le is lép, akkor majd jön megegy ilyen nő, aki hónapig tűr.


Végső soron tehát nem kell tisztelni a nőket, mert felesleges.


2020. aug. 13. 13:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*Mi alapján tisztelje egy olyan férfi a nőket, akinek nincsenek ismerkedesi problémái?
2020. aug. 13. 13:54
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem azert kell tisztelni a nőket, hogy megkapd, hanem alapbol jar mindenkinek a tisztelet, ez teged minősít, hogy kivel hogyan bansz.
2020. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Aki megteheti hogy bunkó, meg is fogja tenni, ha ez a perverziója.

Ez mindkét nemnél így van.

Az más kérdés, hogy miért jó egy embernek, ha kretén módon viselkedik?

2020. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Nyuszika, a nőket nem azért kell tisztelni, mert nem kaphatod meg őket, hanem mert egy másik emberi lény, épp mint te!
2020. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Érdekes, eddig az összes nő úgy érvelt, hogy amíg valaki bunkó nem kaphat nőt. Vagyis azért kell tisztelni őket, mert akkor nincs nő.


Én bunkó vagyok, és eszem ágában sincs megváltozni. Viszont mindig megismerek valmilyen nőt (pl. a Plázson), akivel egy ideig együtt vagyok. Es nem tisztelem, hanem beszólogatok, ha úgy tartja kedvem. Magam sem tudom pontosan miért, de van benne valami vicces. Ez amúgy nálam természetes, iskolás korunk óta szivatjuk egymást a haverokkal, és ezt a mintát átvittem a kapcsolataimba is.

2020. aug. 13. 14:01
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Vonatkoztass el a nemtől, mikor megismersz valakit. Azért tiszteld, mert ez az elvárásod saját magaddal szemben. Ennek semmi köze a nemekhez.
2020. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem tisztek másokat sem, mert úgy hiszem, a tisztelet a gyengeség jele. Oda kell csapni, mert aki erős, az érvényesül.
2020. aug. 13. 14:03
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ezt csinálni, csak kissé veszélyes. Pl, kifogsz egy olyan nőt aki nem nyeli be a viselkedésed, bosszút áll rajtad, vagy családtagjai barátai. Ugyanez munkában, bármiben. Tisztességtelen vagy elérhetsz dolgokat, de meg is szívhatod. Másik hogy törölgetheted a tükröt amit leköpsz, meg forgolódhatsz álmodban. A jó emberek valahol boldogabbak.
2020. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát, ezért török magasabb szintre, hogy én legyek a legjobb, és engem ne szívassanak, csak én másokat.
2020. aug. 13. 14:09
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon féljél :) Vannak ám akik nem hagyják magukat.
2020. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!