Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak zavar titeket az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak zavar titeket az, ha a nőnek ez a dolog problémát jelent a konyhában?

Figyelt kérdés
Kicsi koromban nagymamámmal főztünk gáztűzhelyen és magamra rántottam az edényt, ami csúnyán megégetett, 25 évvel később is megvan még a helye. Emiatt kizárólag indukciós főzőlapon szeretek és merek főzni, rezsón vagy gáztűzhelyen nem.

2020. aug. 13. 18:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%

És mi a különbség az indukciós főzőlap meg a gáztűzhely között?

Mármint értem itt azt, hogy arról nem tudod magadra rántani?🤔

2020. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Miért zavarna ilyen dolog? Ha beléd szerettem, kit érdekel egy ilyen apróság? Ha ismerkedési fázis alatt mondod el ezt, akkor sem zavar.


28/F

2020. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
34%
Én nő vagyok, de szerintem nem gáz. Mikor beköltöztem az új lakásba, első dolgom volt kibaszajtani a gáztűzhelyet. :D Baromira undorítóak rajta azok a rácsok, akárhogy takarítja az ember ráadásul nekem attól van már herótom, hogy belecsúszik az edény.
2020. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Magamra tudnám azt is, de sokkal nehezebben. Egysíkban van az indukciós lap, míg a többinél van egy kis emelkedő. Remélem érthető, hogy mire gondolok.
2020. aug. 13. 18:45
 5/38 anonim ***** válasza:
79%
most ez a kérdés komoly?
2020. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Igen.
2020. aug. 13. 18:53
 7/38 anonim ***** válasza:
82%

S mi köze a forró edénynek a tűzhelyhez, amikor az edényt rántod magadra, nem a tűzhelyt???

Inkább az edényektől kellene rettegned:DD

2020. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
71%

amúgy ahogy 1-es is mondja ez egy jó nagy marhaság....


Nem a tűzhelyet rántod magadra hanem a forró ételt :)

2020. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
66%
Ohhajjestenem🤣
2020. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nincs racionális indoka, de gáztűzhelyen képtelen vagyok főzni. Nekem itthon indukciós van, ezt mindennap használom. Ha gáztűzhelyet kellene, akkor inkább nem főznék.
2020. aug. 13. 19:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!