Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket is zavar, tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket is zavar, tényleg olyan nagy probléma?

Figyelt kérdés

Előrebocsájtom nem vagyunk már tinik,barátom 29 éves,én 25.Tegnap aludtunk először együtt a úgy, hogy épp menstruálok. Eddig ezt igyekeztem elkerülni,mert sajnos borzasztó erősen van meg,többször előfordult már,hogy a legnagyobb éjszakai betéttel is

teljesen átáztam. Próbáltam 1-szer éjszakára a legnagyobb,super plus tampont azzal is. Mindezek miatt ilyenkor úgy alszom, hogy egy piros törölközőt magam alá terítek,hogy ne kelljen a teljes lepedőt+ ágyneműt másnap kicserélni. Baràtom szerint gusztustalan,vágyölő a nagyibugyi éjszakai betéttel meg a törölközőpakolgatás magam alá, azt javasolja, hogy tampont használjak és állítsam be a telefonomat 2-3 óránként ébresztőre éjszaka (magamtól nem ébredek fel) és cseréljek tampont,akkor nem lesz baj. Ha más kérdésről van szó kifejezetten empatikus,ezután viszont köpni nyelni nem tudtam,totálisan megsemmisülve érzem magam.


2020. jan. 11. 19:36
1 2 3 4
 1/39 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
87%

"Baràtom szerint gusztustalan..."

Azért az tök jó dolog, hogy egy ilyen alpári, primitív, érzéketlen baromállatnak nője van. Edd meg azt, amit főztél, mást tényleg nem tudok mondani erre.

2020. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
95%

"Baràtom szerint gusztustalan,vágyölő a nagyibugyi éjszakai betéttel meg a törölközőpakolgatás magam alá"


Nem mindegy neki? Úgy se lesz semmi amíg megvan. Szerintem elég paraszt egy megnyílvánulás volt. Azért kelj fel éjszaka 2-3 óránként, hogy ő kanosan aludhasson el?

2020. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
1%
Részben meg tudom érteni a kérését. Gondolom együtt alszotok, akár hozzád is bújna éjjel, és nem akar a véres törölközőben fetrengeni.
2020. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
65%
Ökör a srác! Engem nem zavart sose az ilyesmi. Természetes hogy menstruál a nő, az is előfordulhat hogy átázik. Ebben nincs semmi gusztustalan, van mosógép, ki lehet mosni. Szex se akadály, feljebb nyomod a tampont.
2020. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
94%

A barátod hülye...

Ez nem az a dolog amit irányítani tudsz. A te szervezeted ilyen, ez van. Ha szeret ezzel kell elfogadnia. Miért lenne vágyölő? Ne nézegesse és kész. Majd ha esetleg ő beteg lesz és izzad, krahog, csurog a taknya vagy okádik az neked nem lesz vágyölő? Olyankor te majd mit tegyél? Vagy ő kinn fogja ezt letudni valahol, hogy ne szembesülj ezzel?

Bunkó..

2020. jan. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
13%

Miota vagytok egyutt?

En tuti felkelnek ra h epp atazok... mAshogy is megfogalmazhatta volna ez teny , de ha ot zavarja akkor ez van,vele vagy egyutt ...

Mindenesetre,egy friss kapcsolatban en se teritenek torulkozot magam ala hatha atazok cimszoval.. egyszer eleg lenne felkelned szerintem tampontcserelni, es te sem azol at ,nem lesz kellemetlen neked se meg neki se

2020. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom, szerintem jobb, hogy alszol és törölközőzöl és nem vagy idegbeteg másnap, mert ennek tetejébe nem is aludtál.

Én egy női hormonpanell vizsgálatra próbálnálak rádumálni, amit állnék, lehet csak hormonálisan el vagy csúszva, amit étkezéssel vissza lehet billenteni és végül mindenki jól jár.

2020. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
26%

Vegyél menstruációs kelyhet. Bár azt is ki kell tapasztalni hogy melyik méret a jó neked. Gyakorolni kell a feltevést és a kivételt is, de neked is jobb ha végig alhatod az éjszakát és reggel nem a véres ágyban kelsz.

Párod megnyilvánulása bunkó volt, de nem éltek együtt, és nyilván zavaró számára a véres ágy.

Én párommal élek, de nekem is gáz lenne ha átáznék.

2020. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
81%
Én is javasolnék egy kivizsgálást. Nekem az ilyen erős vérzés egy komolyabb gond tünete volt.
2020. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
94%

Dobd ki a francba. 2020 van, nem fogunk kunyhóban menstruálni, mert az uracskát zavarja. Ez a nőkhöz tartozik.


Mi lenne, ha holnaptól azt mondanánk, nem akarunk spermát látni sehol, undorító, és ha elélvezés előtt nem rejted el, akkor megalázunk miatta?

2020. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!