Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert hanyagolnak el a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hanyagolnak el a pasik 1ev utan?

Figyelt kérdés

Harmadik pasival vagyok de mindenkivel odaig jutottam hogy 1 ev utan fontosabb lesz a haverokka logni vagy a hobbija es velem mar nem csinal kettesben semmit egy ideje..

En csinalok vmit rosszul hogy mindenkinel ide jutok el?

Vagy ezt el kene fogadnom?

Mivel tudnam a pasit felebreszteni hogy ez igy nem jo?

Van egy ismerosom aki szokta mondani hogy ha nem futsz a pasi utan es hanyagolod akkor jobban fog erdeklodni irantad mint amikor torodsz vele,

Ez tenyleg igaz?

Nem tudom nekem olyan nehez hanyagolnom, hiszen szeretem es tudni akarom mi van vele,



2020. aug. 14. 17:51
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
19%
Nekem a haverokkal a lazulàs,gondok mgbeszélése az elsődleges. Ha velük eztjobban lehet, én is őket vàlasztom.
2020. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem azzal van bajom hogy a haverokkal lóg,

Tavaly is volt veluk, csak mellette tudott velem is programot csinalni neha kettesben is

Most meg mar nincs semmi randi fel eve..

Es az a vicces hogy exemmel is eddig jutottam ezen vesztunk kssze hogy velem mar nem csinal semmit

Es most massal de megint itt tartok

Probaltam beszelni vele, mar parszor osszevesztunk ezen, de most azt mondta elmegyunk vhova majd jovoheten,

Az meg a masik hogy evfordulora egy vacsorara se tudott elvinni vagy egy szal virag vagy csoki semmi

2020. aug. 14. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Talán, de csak taláááán normális pasikkal kéne ismerkedni.
2020. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Ne a béjemvéseket keressed pasinak;)

Más autós is van a világon...

2020. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Már nem szeret... Keress olyat, aki szeret.
2020. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Részéről elmúlt az újdonság varázsa, és ennél több nem volt ebben a kapcsolatban (neki).

Szerintem próbálj meg kevésbé felszínes pasikkal ismerkedni.

2020. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!