Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna benneteket, ha a barátotok túl sok időt telefonozna, így titeket hanyagolna?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Engem biztos, hogy zavarna egy idő után!

De akkor mindenféleképpen, ha már akkor is telefonálgat, mikor velem van ... :/

19/L

2012. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
pontosan arra értem, hogy amikor velem van akkor...
2012. aug. 24. 10:22
 3/12 B.angel ***** válasza:

Nyilván zavarna!

Mi lenne, ha esetleg elmondanád neki, hogy zavar? :) Nem lehet nagyon bonyolult!

2012. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 piicur ***** válasza:
eléggé...
2012. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy zavar, de nem nagyon akar leállni és velem foglalkozni
2012. aug. 24. 10:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is mindig telefonozott... a végén már azt mondtam neki, hogy legközelebb beöltözök egy rohadtnagy okostelefonnak, hátha simogat majd engem is annyit, mint azt a sz*rt.
2012. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 B.angel ***** válasza:
Utolsó :D Ne haragudj nem kiröhögni akarlak, de vicces volt :D És mit szólt?
2012. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavart! Mert amikor felhívták, ha pasi volt, akkor ott maradt a szobában vagy ahol éppen voltunk. De ha valami nő hívta, érdekes mód rohant kifele csak én ne halljam. Mondtam neki: mi van? Mi olyan titkos, hogy rohansz a telefonnal? Erre ő: nem tudok egy helyben lenni közben. Ó mondom, ne röhögtess már! Megmondtam neki, hogy ha még egyszer elmenekül én végeztem vele. Erre megint hívta egyszer a csaj "barátja", akivel akkor már nagy kínnal de előttem pofázott telefonon 1 órát! Nem mondta volna neki, hogy tegyük le, mert most nem érek rá, neeem! Az volt az indok: mert én is beszéltem Anyámmal 1 órát! Mondom az anyám volt bmeg, nem egy másik pasi!
2012. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen "barátom"! Sz..ba se vett már elnézést...De az volt a durva, hogy nem is őt hívták, hanem Velem volt gondolt egyet és elkezdett össze vissza telefonálgatni. Az volt a csúcs amikor elmentünk szüretfesztiválra Tesómékkal és a kocsiba végigpofázta az utat ráadásul még a fesztiválon is! Alig volt égő....Nem sokkal azután szakítottam is!
2012. aug. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a legnagyobb gond, hogy beszél valakivel, hanem mindig talál vmi eszméletlen primitív játékot, amivel napokig el van...
2012. aug. 24. 14:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!