Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom vagy valóban nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom vagy valóban nem ártatlan dolog ez részéről?

Figyelt kérdés

Az újdonsült párom nyíltan vállalja előttem, hogy mindenféle nőket nézeget, követ, lájkolgat instagramon. Ez már alapból nem esik jól, de az főleg nem, hogy közöttük több olyan nő is van, aki konkrétan sugar daddy-t keres, illetve eléggé erotikus vagy konkrétan teljesen meztelen képeket rak ki magáról.

Azt mondta azért osztotta meg velem, mert neki nincs semmi titkolnivalója ezzel kapcsolatban, de számomra mégse teljesen normális ez a dolog.

Nektek mi a vélményetek erről?


2020. aug. 15. 22:58
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
68%
Xddd, hàmegbassza az ég.
2020. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell eldönteni, hogy kelle-e neked ilyen pali vagy sem.
2020. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, hanem az, hogy áratlan dolog ez a képnézegetés, vagy a megcsalás előkapuja?
2020. aug. 15. 23:14
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Èn nem tudnèk benne megbízni. Eleve szánalmasnak találom ezt az instán való nyálcsorgatást.
2020. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Arról, hogy a helyedben alapból azonnal emelném a kalapom és lépnék.
2020. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerinted van olyan, hogyha elég sokat néz egy csajt egyszer csak megdughatja?

Mert ha ilyen nincs, akkor ajtó sincs azon az előszobán.

2020. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
#6 ha fizet megdughatja.
2020. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem olyan abnormális, nem feküdne le velük. Ma az is normális amikor a férfi kiveri párkapcsolatban, akkor az insta nyálcsorgatással mi a baj? Így elsőre nekem is rosszul hangzott, viszont belegondolva, annyira nem. Hatos az ilyen insta pi.csákat nemhinném, hogy megdugná.
2020. aug. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

Egyetértek a 4-essel, én se tudnék benne megbízni. Egyébként önbizalomhiánnyal magyarázható a viselkedése, minden bizonnyal nagyon vágyik pozitív visszajelzésekre főképp magától jobbnak tartott nőktől így számíts rá, hogy a való életben is flörtöl, megbámul nőket stb. A megcsalások is ezen okból szoktak történni csak van aki képes visszafogni magát.


Én nem tudnám ezt elfogadni, mert egy dolog az, hogy tetszenek neki ezek a nők meg az hogy lájkolgat, bekövet stb vagyishogy nem csak gondolja ezeket hanem tesz is valamit. Ezek mellett valószínű, hogy az elérhetetlen instamodellek mellett elérhetőbb nőkkel is ezt teszi és azoknak lehet még üzeneteket is küld...


Ezek mellett elképzelhető az is, hogy te csak "ló nincs szamár is jó" alapon tart habár szerintem ha egy bombázó barátnője lenne se lenne ez másképp, mert a hiba (így vagy úgy) elég nagy részt benne van.

2020. aug. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%

#8

Azért a maszturbálás nincs egy szinten ezzel, mert ott csak gondolati síkon megy a dolog és nem szándékozik közeledni egy esetleges másik ember felé hanem csak a dolgát akarja végezni.

2020. aug. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!