Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire elfogadható az, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható az, ha a barátom a facebookon olyan lányokkal tart napi kapcsolatot akikkel régebben randizott? Csak ártatlan barátságok lennének vagy talonban tartja őket?

Figyelt kérdés
2019. máj. 15. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Jó kérdés. Én nem nézném jó szemmel, ha a barátnőm az exeivel tartaná a kapcsolatot, elvégre nem hiába ex. Igen, biztos van olyan akinek megy a szakítás utáni barátság.
2019. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit sug a megerzesed kerdezo? Vagy a jozan paraszti esz?
2019. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyilván zavar a dolog, de ha szóvá tenném akkor én lennék a féltékeny sárkány, ezért úgy érzem hogy ezt le kell nyelni.
2019. máj. 15. 14:24
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Úgy gondolom, hogy ilyenkor sokat elárul a párunk reakciója. Ha az én párom azt mondaná, hogy ne chatelgessek minden nap más pasikkal, mert őt ez bántja, akkor nem chatelgetnék többet más pasikkal. Mondjuk eleve nem is tenném, de legyen szó bármilyen szituációról, ha én szeretek valakit akkor a kapcsolatunkat minden áron működővé szeretném tenni, és ha valamiről nem is lemondok, de minimum kompromisszumot kötök, hogy mindkettőnknek jó legyen. Ha úgy érzed, hogy a párod a problémádra annyit mondana, hogy házisárkány vagy, akkor nem jó ember mellett vagy.
2019. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Ma ez a korszellem, hogy minden szart el kell turni a szent fuggetlenseg es szabadsag jelszava miatt. Sajnos egy parkapcsolat megszoritasokkal jar es a hutlenseg nem merul ki annyiban, hogy nem dugsz meg mast.

Kerdezo, nem kell elturnod es az eg szerelmere kerlek legyen meltosagod, ne legyel egy labtorlo no, akivel tiszteletlenul lehet banni. Gondolom te se cimbizel olyan fiukkal, akikkel fel eve meg smaroltal. Ha te hozod ezt a szintet akkor ne elegedj meg kevesebbel. ;)

2019. máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Bocs, kicsit ossze-vissza irtam, hutlenseg helyett husegre gondoltam.
2019. máj. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
szerintem bizz benne.
2019. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
Megjott a rajongo taborom. :D Ugyanaz a konkluziom, mint a 100 szazalekra ertekelt valaszolonak, megis valamiert haszontalannak tartjatok. Aruljatok mar el miert es eskuszom megjavulok en, jo leszek majd!
2019. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!