Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ártatlan viccelődés, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ártatlan viccelődés, vagy nettó bunkóság/tiszteletlenség?

Figyelt kérdés

Ha a férfi megjegyzéseket tesz más nőkre a párja előtt.

Konkrét példák... esküvő, mennyasszony csinos, de nem vészesen dekoltált ruhában köszönti a férfit. Jön a kérdés a párjától, hogy na, ugye milyen szép az ara? Erre a válasza vigyorogva hogy nem azt nézte, hanem a mellét. Másik példa, buta kis játék, régi tablófotók nézegetése, hogy ki kivel jönne össze. A nő választ egyet, majd mikor a férfire kerül a sor, gondolkodás nélkül rámutat egy nőre, hogy neki ő kéne, ő biztos jó 'dugós' volt. Így, szó szerint. Utolsó példa, mikor rendezvényen meglátott egy párt, a nő pár évvel fiatalabbnak nézett ki a férjénél. Majd megjegyzi velük kapcsolatban, hogy ez már biztos második házasság, mert a nő jó kis milfecske.


Nők, ti ezt nem sérelmeznétek? Férfiak, szerintetek helyén való ha az ember így beszél a párjával? Egyáltalán miért csinál valaki ilyet, ha közben állítja, hogy szereti a párját?


2019. aug. 18. 23:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen hapsim, hogy mentünk a járdán és elfüttyentette magát, hogy ejha milyen jó bige! ( aki előttünk ment)

Voltak más kiszólásai is, de nem nagyon emlékszem azokra mert kb.fél évig bírtam vele.

2019. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%

Párfüggő. Mi a kérdés célja? Ha neked belefér, nincs gond. Ha neked nem fér bele, úgysem fogod sokáig elviselni. Ha nem vagy a párosban, akkor semmi közöd hozzá.

Volt olyan barátnőm, aki konkrétan saját maga tett olyan szintű megjegyzést, hogy valakinek nem tudott a szemébe nézni, mert akkora melle volt. De, volt olyan barátnőm is, aki ennél apróbb dolgoknál is féltékeny lett.

Az, hogy valami bunkóság vagy viccelődés, társaságfüggő. Ha a legjobb lány barátomnak azt mondom, hogy kiverte a szemem a melle, akkor röhög egyet és dicséretnek veszi. Ha az egyetemi tanárnőmnek mondom, akkor elküld melegebb éghajlatra.

2019. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Azért csinálja, mert téged semmibe sem vesz.


Ha te lennél számára a legdögösebb legjobb nő, akkor észre sem venne más nőket, nem hogy még tudtukra is adni hogy mennyire bejön neki és meg is dugná.


Ezzel csak téged aláz, ráadásul nyilvánosan, te meg még hagyod is neki, hogy mindenki számára nevetségessé tegyen.


Sok boldogságot hozzá

2019. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#2


Talán nem értetted a kérdést, ami az volt, szerinteted rendjén van-e ez így. Nem csak egy ártatlan 'megbámulta a kirakott mellet' jellegű dologról van szó, amikre te hivatkozol.

A példák pedig, amiket hoztál sem relevánsak, hiszen nem másnak mondta ezeket, hanem a saját párjának 'dicsekedett el' vele.

2019. aug. 18. 23:55
 5/17 anonim ***** válasza:
12%

Én nem látok problémát a leírt példákkal. Nekem ez belefér, mondtam már erősebbeket is.

Amelyik nő ezt zokon veszi, szíve joga, de akkor nem egymás társaságát keressük. Én kifejezetten utálom azt a tipusú nőt, aki még a szemedet is figyeli, hogy hova nézek és mindent szóvá tesz/féltékenykedik. :D Le ver a víz az ilyentől. Az ilyen beszólások elég hamar kiszűrik az ilyet. 27f

2019. aug. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%

#4: De, teljes mértékben értettem. Leírtam: Szerintem helyzet és emberfüggő.

Azt is felfogtam, hogy nem csak megbámulta a mellet.

A példák relevánsak, nekem a volt párom mondott ilyet.

2019. aug. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#6

Annyira imádom, mikor állásfoglalás helyett annyival lerendezik az emberek borzasztó diplomatikusan, hogy attól függ. Ez nem válasz, ennyi erővel minden viszonyítás kérdése. A példád se ide vonatkozott, hiszen nem te mondtál ilyen megjegyzést a barátnődnek más nőről. Mikor nő a nőre mondja, nyilván más. Mindegy lett volna ha nem is válaszolsz.

2019. aug. 19. 00:17
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
Én kérek elnézést, hogy nem fekete-fehérben látom a világot és nem kezdtem el szidni a férfiakat vagy valami hasonló. Semmi diplomatikus nem volt abban, amit írtam, hanem életszerűség. Ha gondolod, próbáld ki: Holnaptól úgy beszélj mindenkivel, mintha a pasid/csajod lenne. Aztán írd meg, mit tapasztaltál...
2019. aug. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Én nem azon akadnék ki, hogy ilyet mond a párjának, hanem eleve kiábrándítónak találnám ezt a mélyproli szintet, amin véleményt nyilvánít. Ráadásul, ha senki sem kérdezi, minek tesz megjegyzéseket, közléskényszere van vagy mi? Ha mindezt még az asszony jelenlétében is teszi, akkor meg feltette az i-re a pontot. Én nem tűrném el.
2019. aug. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Ez inkább szándékos hergelés vagy agysejtek hiánya. Borzasztóan primitív,vagy leépíti az önbizalmad.


Off amit én tennék: mennék az utcán,ha meglátok egy helyes pasit odafordulok a páromhoz és "látod azt a srácot,uhh de helyes,biztos nagyobb a farka,mint neked,inkább vele akarok lenni,szakítok!" és otthagynám

2019. aug. 19. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!