Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy elégítsem ki a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy elégítsem ki a barátom egyre növekvő anyagi igényeit?

Figyelt kérdés
30 körüli nő vagyok, a pasi fél évvel idősebb nálam. Nem vagyok szép,de helyes pasira vágytam, így regisztráltam az erre való oldalra és megismerkedtem egy nagyon helyes, izmos sráccal, akire mindenki azt mondaná, hogy ő bizony 10/10. Kezdetben csak én fizettem a közös programjainkat, de már egyre többet akar, így szeretné, ha kifizetném neki az egyik legújabb félmilliós telefont, messzebbre is utaznánk stb. Most hirtelen megadta magát a hűtőm, újat kellett vennem (370ezer mínusz). Viszonylag jól keresek, de szeretném,ha azért maradnának tartalékaim is, ha minden megvennék vagy kifizetnék neki, akkor nem sok maradna. Nagyon szeretem, teljesen szerelmes vagyok belé, nem akarom semmiképp sem elveszíteni őt. A szex is vele a legjobb, senki nem volt még velem ennyire figyelmes az ágyban, az összes titkos fantáziámra is vevő.
2020. aug. 16. 08:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/216 anonim ***** válasza:
95%

Sokba kerül egy hímringyó, sikeresen kifogtál egyet.

A 100 ezres havi fizudból elég macerás lesz egy ilyet fenntartani.

2020. aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/216 A kérdező kommentje:
Nettó rosszindulat a kommented, nulla segítséggel. Nem hímringyó, csak velem van és messze nem annyi a fizetésem, mint amit leírtál.
2020. aug. 16. 09:04
 3/216 anonim ***** válasza:
94%
Mondj neki nemet. Ha magadért szeret, akkor veled fog maradni. Ha nem, akkor nem kár érte.
2020. aug. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/216 anonim ***** válasza:
88%
Hat ez hogy nezki hogy veszegeted neki a cuccokat? O A pasi forditva kellene lennie, de akkor se igy, ez nem normalis hogy veled akar megveteni dolgokat, ez nem ferfi te meg nem vagy az anyja kapjal mar eszbe...
2020. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/216 anonim ***** válasza:
100%

Hm...épp reggeliztem..asszem elég volt.


Inkább rohadjak meg halálom napjáig, mint akár csak egyetlen alkalom egy ilyennel, pénzért.


Hogyan elégítsd ki?

Másodállás, kölcsön szülőktől, barátoktól, jelzáloghitel, provident, add el az ékszereid ,magad is árulhatod, illegális dolgokat nem ajánlok...De azért vannak lehetőségeid.

2020. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/216 A kérdező kommentje:
2-szer annyit keresek, mint ő. Úgy érzem valahogy kompenzálnom kell, hogy ő mennyivel jobb pasi, mint én nőben. De azért nem több mint félmilliós dolgokra gondoltam. Soha nem kapnék meg ilyen jó pasit, ha szakítana velem.
2020. aug. 16. 09:15
 7/216 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok szép,de helyes pasira vágytam, így regisztráltam az erre való oldalra"


Te most komolyan azon csodálkozol, hogy a sugardaddy-s oldalon felszedett hapsid pénzbe kerül?!

Ennyi ésszel nem lesz meglepő, ha néhány hét alatt mindened kihúzza majd a segged alól a selyemfiúd...

2020. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/216 anonim ***** válasza:
100%

Te magadnál vagy?:D Figyelj, most nagyon komolyan: az egész elméletedet nyugodtan kukázhatod amivel eddig gondolkodtál.


És ezt most a kamukérdéstől eltekintve halál komolyan mondom.


+Ha ebben gondolkodtál, akkor az eddig ezekre a gondolatokra szánt időd minden ezredmásodperce kár és pocsék.


Ha meg valakit gazdagnak hiszel, akkor nem árt tudni, hogy egy cégnek a bevételéből vannak alvállalkozók is, és egyéb ktg-ek is amit fizetni kell, és csak a maradéka az a számolandó.


De így jár az, aki nem ért egy cégvezetéshez, és elborul a feje ha pénzt lát.

2020. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/216 anonim ***** válasza:
100%

*és egyéb ktg-ek, adók


Ez lemaradt:


Butaság ellen nincs orvosság.

2020. aug. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/216 A kérdező kommentje:
Normális vagy? Nem vagyok prosti és előbb halnék éhen, mint a rosszlányokra regisztrálnék, hogy minden igénytelen pasival le kelljen feküdjek futószalagon. Hitelt soha nem vennék fel, főleg nem ilyen kiadásokra.
2020. aug. 16. 09:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!