Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az elhízás mint növekvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elhízás mint növekvő népbetegség milyen hatással lesz a párkeresésre?

Figyelt kérdés

Tudjuk, hogy az elhízás nő, így egyre több pocakos kövét férfi és egyre több duci nő lesz.

Társkereső oldalakon lehet látni, hogy ami kizáró tényező az a duci és a néhány kg plusz


2016. aug. 9. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

te kutató vagy, hogy ennyire aggódsz ezért?

egy olyan társadalomban, ahol a többség rohamos időn belül tekintélyes túlsúlyt fog cipelni, az általad feltett kérdés okafogyottá válik majd.


a kövér férfi kövér nőt fog szeretni, és fordítva.

szerintem a fertilitás (termékenység) és a morbiditás (megbetegedések) oldaláról izgalmasabb megközelíteni a problémát.


hogy fognak gyermeket nemzeni, hogy fogják túlsúlyosan kihordani, milyen betegségeket örökítenek át, hogyan hat mindez a családok életmódjára, egészségére, életvezetésére?

a kérdés költői...


a probléma ellenben valós és közeli!

2016. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó hatással lesz azokra akik soványak maradtak. Kevesebb a konkurencia. :D
2016. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy te milyen népbetegségről beszélsz, de én a munkámból kifolyólag országszerte rengeteget utazok, sok embert látok és semmivel nem látok több molett csajt, mint mondjuk 15 évvel ezelőtt. Sőt. A mostani 8-12 éves kislányok jelentős részüknek tipikus minimodell alkatuk van. Sokszor olyan kislányokat látok irtó hosszú, vékony virgácsokkal, hogy csak fogom a fejemet.
2016. aug. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!