Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A növekvő elhízás miatt egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A növekvő elhízás miatt egyre több lesz a szingli?

Figyelt kérdés
A kövérség nyilván nem vonzó dolog ugyanakkor nő a kövérek száma, vajon hogy egyre kevesebb az izmos pasi, közrejátszhat a szingli számának növekedéséhez?
2017. jún. 2. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

A férfiak között egyre több az izmos, legalábbis ebben a régióban ahol élek, itt rengeteg férfi gyúr, gyakorlatilag ez itt a férfiasság egyik alappillére, hogy kigyúrt legyen a másik meg a verda.

A nők körében viszont már nagyon gyakori az elhízott, igénytelen még fiatal korban is. Egyszerűen azért, mert akkora férfitöbblet van, hogy még így is elkelnek simán. Rengeteg ilyet látok, hogy izmos, kidolgozott testű, szálkás pasi van egy nagyon dagadt nővel. Ez tipikus.

2017. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

A szépség még mindig relatív, kinek ez, kinek az tetszik.


Van aki vonzónak találja a duci embereket is.


A kövérség okai:

1. egészségtelen étkezés

2. mértéktelen étkezés sz..r kajákból

3. lusta az ember mozogni

4. sok ember nem törődik a saját egészségével

5. ez a kevésbé jellemző: betegség miatti hízás


Azt nem tudom, hogy a kövérség mennyire van összefüggésben a szingliséggel, de talán semennyire.

2017. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. Én nem ezt látom és a statisztikai mellettem áll....provokáló kérdéseket a férfitöbbletes dumával mellőzzük..köszi
2017. jún. 2. 15:22
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a testsúlynak semmi köze ehhez,meg hogy ilyen izmos,olyan izmos.Ettől még nem lesz erősebb valaki,nem lesz vonzóbb,a nőknél vannak akiknek a teltség iszonyúan jól áll,csak nem mindegyik fogadja el.
2017. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Nincs jelentős férfi többlet. A lakosság hízik folyamatosan.

Nem a konditol és autótól lesz valaki fetfi, ezt leginkább tanulatlan suttyok hiszik.

2017. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Most voltam egy hetvegi programon es mivel itt sokan sirnak a kover lanyok miatt, eletemben eloszor rapillantottam a lanyokra is. Elszornyedtem, a fiatal, huszoneves lanyok kozul tizbol nyolc szo szerint vagosulyban volt. Mi a fenetol hiznak ezek el ennyire? Anyuka tomi oket, vagy mi a csoda tortenik veluk? De a fiuk sem voltak kulonbek. Valami nagyon nagy gebasz lehet a vilagban, ha sokan ennyire nem tudjak kontrollalni magukat.
2017. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 80 kiló vagyok 173 centire. Annak a ~+10 kilónak minden egyes grammja zsír. Ha nem hízlalnak el anyámék már kisgyerekkoromban (ugyanennyi kiló voltam 12 éves formaként is, csak akkor úgy 20 centivel alacsonyabban), talán máshogy alakult volna a sorsom. Mostanra hozzászoktam, hogy nem kell mozognom, meg sok motivációm nincs is hozzá, amikor 100 métert lefutni nem tudok. Séta vagy bicikli megy gond nélkül. Meg ahhoz is hozzászoktam, hogy engem csúfol mindenki iskolában, sikerült elhitetni velem, hogy egy szar ember vagyok. Ugyanolyan szar ember maradnék akkor is, ha lefogynék. Amúgy tavaly lementem 73 kilóig, mert figyeltem arra, hogy mit eszek és eljártam úgy kétnaponta 30 km-es vagy hosszabb biciklizésekre; csakhogy mivel engem az egészségem a legkevésbé nem érdekel (továbbra is azt tartom, hogy ha elpatkolnék, az nekem megváltás lenne), párkapcsolati téren pedig semmi változás nem volt (értsd: ugyanúgy nem kellettem a fenének se), nem foglalkoztam többet azzal, hogy mit eszek, szóval vissza is jött az utolsó dekáig, amit leadtam.


Ugyanakkor ez csak 10 kiló többlet, és csak ámulok, hogy soha nem volt senkim. Talán emiatt? Talán a fejem is borzalom? Nem tudom, nem jutottam még el odáig, hogy bármiféle visszajelzést kapjak a "nem vagy az esetem"-en kívül.


24/F

2017. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%

Igy van.

Max a hasonlóan elhízottak talàlnànak egymàsra.

Plusz sok elhízott nő is jó pasit akar az más kérdés soha nem fog kelleni egy piacképes pasinak.

Igy marad a csoki es az ujjuk.

2017. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

#8-as kezdj el edzeni,legyél izmos,és hidd el,a legtöbb csaj téged akar,hidd el.

Tapasztalatból beszélek,kevesebbet kellett beszéljek és már randi nélkül és jöttek az ágyamba,amig a szerencsétlen srác randizgatott vele,addig én randi nélkül akkor élveztem tele.

Bocsi a vulgáris fogalmazásért.

2017. jún. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Volt a lanyomnak a gimnaziumban egy jofej fiu osztalytarsa. Masodikrol harmadikra ugy elhizott a srac, hogy mar maga szegyellte a dolgot. A szulei orvosok, o meg kamasz volt es eluralkodott rajta a vilagfajdalmas lustasag. Nyaron, egy nap fekudt otthon az agyan es bevillant neki, hogy vagy elmegyik az edzoterembe, vagy tovabb jonnek ram a kilok. Sirva-riva csinalta vegig az elso heteket, de szeptemberre olyan teste lett es olyan onbecsulese, hogy nem gyoztek az osztalyban dicserni a lanyok a kitartasat es az erejet. Mostmar o is orvos, nem lett volna belole az, ha akkor elhagyja magat. Nem 8-10 kilo pluszrol beszelunk, hanem 30-40-50 kilorol. Mekkora akaretero, mekkora acelos jellem kell annak, aki innen visszajon, legyen az ferfi vagy no.
2017. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!