Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha az ex barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha az ex barátod ragaszkodna ahhoz, hogy legyetek barátok (ő még szeret) és hiába akarod lerázni, nem érti?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
leültetném, és érthetően elmondanám neki, h mi a szitu.. ha nem megy, akkor számot cserélnék, és nem mennék olyan helyekre, ahol esetleg ő is felbukkanhat.. :S
2010. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen. Bár ő több akart lenni, mint barát, hiába mondtam meg neki kerek-perec, hogy ne és vége. Ölelgetett és csókolgatott, hiába próbáltam lerázni...

Megkértem egy-két ismerőst, hogy szóljanak neki, mert gáz, ahogy viselkedik. Ki is akadt, békén is hagyott.

Mondjuk utána lekétszínűzött, pedig én megmondtam a szemébe is nemegyszer, de hát nem vette a lapot szemtől szembe...

2010. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Én nem válaszolnék sem a leveleire, sms-re, hívásra. Ha friss a szakítás, akkor hagyni kell leülepedni a dolgokat, és pláne ha szeret még akkor úgysem barátok lennétek. A szakítás utáni barátság csak idő múlva alakul(hat) ki, ha már egyik fél sem néz úgy a másikra mint régen. Én nem foglalkoznék vele a helyedben mert ha szeret akkor tuti nem barátságot akar, hanem egy kis alamizsnát a volt szerelemből, és h közel légy hozzá. Ne reagálj semmire szerintem.
2010. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat.
2010. aug. 4. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha mág szeret múszáj megszakítani minden kapcsolatot mert tuti nem csak barátkozni akkar de ha nálad ez már nem téma csak mindketten sérülnétek.
2010. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyetek barátok és áradozz neki más pasikról.
2010. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!