Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy én sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én sokkal jobban illek hozzá, mégsem engem választ?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik és én is tetszem neki. De időközben megismert egy másik lányt is, akivel végül össze is jöttek. A kapcsolatuk állandóan feszült és állandóan veszekednek amiatt, mert csomó különbség van közöttük. Velem viszont teljesen más kapcsolata van.. Felszavakbol értjük egymást, egy huron pendulunk.. Egyáltalán nincsenek közöttünk olyan viták mint amilyen van köztük. Mert egyszerűen magától erthetodoek a dolgok közöttünk. Mégis azt mondja, hogy a másik lányt szereti és vele akar maradni..


Nem értem.. Ha egyszer velem sokkal problemamentesebb lenne a kapcsolata akkor miért nem engem akar. Mit tud egyáltalán szeretni így ezen a lányon?



2020. aug. 17. 01:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Mert SZERINTED jobban illesz hozzá, szerinte meg nem.
2020. aug. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a másik csaj jobban illik hozzá.
2020. aug. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát én azért gondolom, hogy jobban osszeillunk, mert velem egyáltalán nem veszekszik olyan dolgokon amin a másik csajjal ölik egymást. Mert közöttünk magától erthetodoek olyan dolgok, amiken ok írtjak egymást nap mint nap. De felőlem csinaljak ha jó nekik..
2020. aug. 17. 02:02
 4/21 anonim ***** válasza:
65%

"az ellentétek vonzzák egymást"


Azért, mert bennetek rengeteg a közös, ami nem feltétlenül jó egy kapcsolatnak, egy idő után, meglehet, hogy megunnátok egymást ez miatt, de az is lehet, hogy nem. Az, is meglehet, hogy a másik csaj érdekesebb számára és téged, a sok közös tulajdonságotok miatt átrakott friend zone-ba.

Amúgy, mondta is hogy tetszel neki vagy csak ezt te gondolod így?

2020. aug. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%

Nem mondtad meg neki, hogy szerelmi kapcsolatot akarsz vele.

Hogy ő mért nem lépte ezt meg feléd, arról csak találgatni lehet.

Nyilván igényed van rá, hogy ő lépjen. Kicsit patthelyzet.

Némely nők simán lépnek, nem zavarja őket ez.

2020. aug. 17. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Elképzelhető, hogy jobb teste van a másik lánynak. Férfi logika.
2020. aug. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

Jobban tetszik neki az ő külseje. Ez minden.


A pasik mindig a külsőt helyezik a belső elé.

2020. aug. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Mert ŐT SZERETI! Az érzelmek már csak ilyenek, soha nem logikusak. Nyilván azzal akar lenni, akit szeret.
2020. aug. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs meg a részéről ezek szerint az érzelmi kémia, se a kémia. Az lehet hogy te azt gondolod veled összeillik jobban, de a pasi ezek szerint másként gondolja. A legjobb barátok is félszavakból megértik egymást, erről csak ennyit. Kiábrándító a valóság, de hát egyértelműen a tudomásodra adta, hogy ő a másik csajt szereti, akivel a kapcsolata olyan mint a mostani időjárás, hol nagyon meleg, hol cidri, hol esik, hol meg percenként változik.


Jobb lenne ha minél előbb túllépnél rajta, mert így csak neked lesz nehéz. Várni egy ilyen emberre hülyeség. Jobbat érdemelsz!

Ha tényleg téged akart volna már lépett volna nem hogy évek után, hanem már hetekkel később, ahogy összeismerkedtetek.


Tudom mos jön az a válasz, hogy de a csaj manipulálja, ha így is van nem tudsz mit csinálni, addig míg rá nem jön a pasi. Szerintem a legjobb amit tehetsz, hogy:


Go forward! És ne várj rá!

2020. aug. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Más a gondolkodása, az érzése.
2020. aug. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!