Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet megtudni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtudni hogy van-e esélyem egy lánynál anélkül hogy erre konkrétan rákérdeznék? Milyen erre utaló jelek vannak, illetve hogyan lehet őt rávezetni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy mik azok a jelek/mondatok amik utalhatnak arra, sugallhatják, hogy lehet esélyem nála.

2017. nov. 13. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Na erre a módszerre én is kíváncsi lennék!
2017. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés. Talán ha érdeklődik irántad?

Keresi a társaságod, apró jeleket küld, mosolyog rád, neten pl. ő ír rád elsőnek.

Szemez, néz téged.


Rengetek dolog lehet.

2017. nov. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyog, figyelget, kedves, vagy flörtölget. Teszegeti magát előtted.

Magára tereli a figyelmet, hatást akar rád tenni.

De amikor ezt érzed, kezdj el vele beszélgetni, kezdeményezz, csodáld, legyél figyelmes, laza, határozott, vidám, keltsd fel az érdeklődését, irányítsd magadra a fiyelmét, mondj neki olyan dolgokat magadról, ami után vágyni fog, vagy kiváncsi, vagy érdekli.

Egy idő után érezni lehet a levegőben h megveszik utánad.


Jól írtam....?:D

2017. nov. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy szál tangában járkál fel alá előtted!!!!!:DDD
2017. nov. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

A testbeszéd, ilyenek tényleg sokat segítenek, mint ahogy a korábbiak írták. Viszont ezt csak akkor tudod igazán felhasználni, ha van összehasonlítási alapod.


Mit csinálj, ha azt gondolod, hogy érdeklődik, de nem vagy benne biztos?


Próbálkozz. Kísérletezz! Sok módon tudod tesztelni, tényleg érdeklődik-e.


Tegyél fel egy kicsit személyesebb kérdést, és figyelj, hogy válaszol-e. Vagy ha mentek épp valahová, kérdezd meg, eljönne-e még két megállót, mert be kell menned egy boltba. Kérd el a számát. Ha kezet fogtok, nézz a szemébe, és fogd kicsit hosszabb ideig a kezét. Elhúzza vagy nem?


Tarts szünetet a beszélgetésben. Folytatja? Ha szóba került az ismerkedés, mondj neki olyasmit (persze ha igaz), hogy "nem illenénk össze, mert 5 évvel idősebb vagyok nálad". (Persze ne lehangoltan, hanem inkább játékosan.) Mondja erre, hogy de, de, összeillenénk? Mondd el neki, hogy neked nagyon fontos egy nőben, hogy (bármi, amit gondolsz). Szeretne megfelelni az elvárásodnak? Rengeteg ilyen apró teszt van.


A legbiztosab viszont az, ha teszel egy konkrét ismerkedési lépést (szám elkérése, talira hívás, csók), amibe vagy belemegy, vagy nem. Főleg akkor, ha bizonytalan vagy! Mert ha figyeled a nők testbeszédét, akkor bizonyos tapasztalat után már a testbeszédből sejteni fogod, hányadán álltok.


Hajrá!

2017. nov. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

De miért nem kérdezek rá? Tapasztalatom szerint ha simán rákérdezek és nem alkalmas neki akkor is tetszik nekik higy érdeklődsz. Persze akkor ga tudid kazán kezelni az elutasítást. Mert ha igen hirtelen nagyot nősz a szemükben.

Vilt efy olyan eset hogy hallottan egy csajt panaszkodni a barátnőjének hogy a barátja ezt neg azt nűvelte vele. Én persze abban a pillanatban odafordultam hozzá és: szia. Akkor te most szingli vagy? Mosolyogva mondott nemet. Én meg: akkor okés, és onnantól rámköszön mindig amikor találkozunk. Ugyhogy bejövök neki.

2017. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!