Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem jön össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem jön össze?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 15 éves lány vagyok és még soha nem volt párkapcsolatom,még csak nem is csókolóztam,pedig azt mondják hogy nem vagyok csúnya.170 cm magas vagyok szőkés barna,és kék szemeim vannak.Nem dohányzom,nem is iszom,nem szoktam bulikba eljárkálni,és egy rendes kapcsolatot szeretnék :S.De akik próbálkoznak mind bunkók,és mindig csak a mellemet dicsérik,meg hogy ők így meg úgy megdugnának.Szerintetek mit tegyek,hogy összejöjjön egy normális kapcsolat?Előre is köszi.
2010. aug. 5. 00:31
 1/7 anonim válasza:

Ha nem élsz társasági életet, akkor nem fogsz találni senkit magad mellé...

19/f

2010. aug. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neten keressél ha ott nálad nem találsz itt avgyok ÉN:DDD
2010. aug. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Velem is így volt, aztán tizenhat lettem, egyre jobban érdekelt a szex...kipróbáltam vele, csak szexnek indult, végül egymásba szerettünk, együtt vagyunk.

Fiatal vagy még, ne aggódj, majd lesz egy fiú, aki nem csak megdugni akar.

2010. aug. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#19/f - Szoktam járkálni elég sok helyre,részt veszek kirándulásokon,táncolok,és szeretek új embereket megismerni.De akivel kicsit is kedvesebb az ember rögtön azt hiszi,hogy akarok tőle valamit,és nem is engedi hogy megismerjem.

#00:34 - Ki az az én ? :)

00:34 (2) - Én úgy terveztem elveszteni,hogy akit szeretek is :S úgy nem tudnék lefeküdni senkivel,hogy nem vagyok belé szerelmes.Nálam ez fordítva van.


Köszi a válaszokat,még írhattok :)

2010. aug. 5. 00:41
 5/7 anonim ***** válasza:

velem is így volt 15 évesen és folyamatosan paráztam. olvastam az ilyen sok hülye kis magazint amiben már arra buzdítanak hogy 13 évesen legyél tökéletes és SZÉGYEN hogy nincs pasid, és elhitettem magammal, hogy mekkora lúzer vagyok az önbecsülésem meg egyre kisebb lett. Aztán változtak az idők, beláttam, hogy nem szabad görcsölni, és minden rendbejött. Eljártam bulikba, pedig nem iszom, nem dohányzom és nem is vágyok rá, járok fesztiválokra, nagyon jól érzem magam, és lám, egyik barátnőm bulijában 16 évesen megismertem egy srácot akivel már egy éve együtt járunk.

Ne foglalkozz ezzel a témával annyit, ne keress folyton, majd megtalálnak :)

2010. aug. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem is ugyanez a bajom.. ahogy olvastam amit írtál, magamra ismertem de komolyan!!! (és én is táncolok) viszont bulizni én sem járok, és a pasis dologgal is detto ez a helyzet..


ne aggódj, majd tényleg eljön az igazi...

2010. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. aug. 5. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!