Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze van zavarodva? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze van zavarodva? Hogyan szerethetne belém újra? Aki már volt ilyen helyzetben, azok válaszát várom elsősorban.

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat, kicsit hosszú lesz. a kérdésem az lenne, hogy mit kéne tennem, hogy az érzési erősödjenek felém? mi zajlik le most benne? Belém szerethet e újra? Nincs veszve, úgy érzem.

2 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Nagyon sokat hisztiztem, sok vita volt stb. 6 napja vesztünk össze legutobb csúnyán.. rám jött az 5 perc és valamin hisztiztem és a metró állomáson a táskám ledobtam a földre..mondta h "belölem nem fogsz hülyét csinálni vége" jó.nem lett vége.Azt mnodta aznap este, hogy megváltoztak az érzései, szeret, de már nem úgy mint az elején. nemtudja.tegnap találkoztunk először az összeveszés után . felmentünk hozzájuk beszéltünk stb.. és mondta hogy velem is akar maradni de nem is. és hogy vele vagyok most olyan "semmilyen érzése van" és ha ölel akkor is olyan semmilyen érzése van, de amikor elköszöntünk egymástól, volt egy érzése, ami utalhat arra, hogy működhet még a kapcsolat. Ma is találkoztunk, és jól éreztük magunkat, felszabadultabb volt Ő is, én is. Mondta is, hogy jól érezte magát,és hogy köszöni, hogy kitartok mellette. Szeretné Ő is, hogy rendbe jöjjön minden, én is nagyon.

18 évesen vagyunk. Én vagyok a lány:)


2011. nov. 24. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Én voltam. Én vagyok a Nő és velem viselkedett úgy a párom, mint te vele.


Nem lett jó vége, kidobtam. Most próbál meg 110%-ot nyújtani, ha nem akarod, hogy vége legyen.

2011. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon szeretné Ő is, hogy minden rendben legyen köztünk újra.
2011. nov. 24. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked egy vibrátor kellene. Régen ezzel "gyógyítottak" hisztérikus nőket. Nem kamu!
2011. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérnék! És ja kérhetem a kérdésemre választ!!
2011. nov. 24. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló helyzet volt, mondjuk nálam ez 1 év után jött ki. Hát amit tehetsz, hogy minden erőddel azon leszel, hogy elkerüld a veszekedéseket és türtőzteted magad. Mielőtt elkezdenétek nyugodj meg és gondold végig, hogy van ennek értelme, hogy az adott dolog miatt összevesszetek? Két hónap elég kevés idő ahhoz, hogy ennyit vitázzatok. Ha igazán szereted és nem akarod elveszíteni, akkor hagyd, hogy neki is igaza legyen. Mert gondolom ha te hisztizel akkor őt hibáztatod. Az érzései gondolom azért változtak meg, mert ha találkoztok végre akkor is veszekedtek és hát ez így nem túl jó. Ha ezentúl uralkodsz magadon akkor szerintem minden rendbe lesz, főleg ha még ő is akarja. :)
2011. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Elöbb mondta, hogy ma eléggé fel húztam, mármint hogy meg kívánt. És nem tudom, ha lenne köztünk ugyan úgy szex, akkor az is erősithetné az érzelmeit?:S Mert felhozta azt is hogy a vágy is hajtja kellet nekem felhúznom. Igen nagyon szeretem, és probálok nyugodt maradni. szóval a szex..?
2011. nov. 24. 22:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Addig nem jó ötlet vele szexelni szerintem amíg nem biztos az érzéseiben! Ne hagyd, hogy kihasználjon.
2011. nov. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!