Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? :O

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel összejönnék, csakhogy a barátomnak is tetszik, viszont tudom (elmondta), hogy nem mer lépni, nem mer közeledni felé...

... ha én meg összejövök vele, akkor az elég furán néz ki, és nem hiszem h. jó szemmel venné...


mit tegyek? *.*


18\F


2010. aug. 5. 00:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Háát, Te tudod, h a szerelem, v a barátság fontosabb neked. Ha ezt eldöntöd, akkor meg is van a válasz a kérdésedre. Ha a barátod nem mer lépni, akkor én lépnék. Csak akkor, ha szereted a lányt,ha csak tetszik, viszont a barátod szreti, akkor nem.
2010. aug. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát a tetszésnél többől van szó, viszont a szerelemnél kevesebbről.
2010. aug. 5. 00:47
 3/14 anonim ***** válasza:
és a barátod részéről?
2010. aug. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Csezmeg, szerinted haverod teketóriázna, ha összejöhetne vele? Meg aztán lehet, hogy életed nőjét szalasztod el. Elszalasztanád elvi okokból?

30/B

2010. aug. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

az a helyzet, hogy ő komolyan szereti, és nekem csak azután akadt meg a szemem rajta, miután beszélt róla...

éppen ezért, ha Ő összejönne vele, akkor semmi alapja nem lenne, ha én neheztelnék rá.

2010. aug. 5. 00:51
 6/14 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg,ha jó haverok vagytok :D nekem ennyi idősen megszokott téma volt, "figyu tied a szőkét,enyém a feketét bla bla bla"
2010. aug. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát a lánytól is függ, hogy ő kivel jönne össze. Az ő oldaláról nem tudsz semmmit?
2010. aug. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem az ő oldaláról semmit. mondjuk amennyire ismerem, szerintem velem összejönne...nem nagyképűsködni akarok.
2010. aug. 5. 00:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Honnan ismeritek a lányt, hogy mindkettőtöknek tetszik?
2010. aug. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
suliból...
2010. aug. 5. 00:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!