Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal haragszom a párom unokatestvérére?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátommal aki 21 éves én meg 19.Van egy 16 éves kis csitri unokahúga aki állandóan rá van akaszkadva a páromra.Nagyon sajnálom hogy a szüleinek nem sikerült megnevelnie 16 év alatt.Úgy öltözködik mint valami utolsó útszéli k. P.csa nadrág meg 6 számmal kisebb top,mellei kirakva majd kiesnek a helyükről.Eljön hozzánk és leül az asztalhoz aztán elkezdi szívni a cigit úgy hogy tudja nagyon jól hogy nem bírom a füstöt.Ráadásul részegre issza magát minden alakommal ha tartunk valami összejövetelt.Szüleinek visszapofázik és teljesen tojik rá hogy mit mondanak.Én már tiszta ideg vagyok ha meglátom.Rögtön a középpontba kell neki kerülni,túlkiabálni mindenkit és megbotránkozatni másokat.Ha az én lányom lenne tuti felképelném.Facebookon állandóan a párommal közös képeket oszt meg persze kirakott mellekkel mintha a csaja lenne vagy nem is tudom.Elmebeteg.Múltkor bugyi nélkül jött miniszoknyában és szét tett lábakkal ült hogy mindenki belásson alá.Elnézést az indulatos hangvételért de ki nem állhatom ezt a lányt.Ha szeretnénk kettesben lenni akkor is 1000% hogy beállít és elkezd fecsegni.Nem érdekli hogy este vagy reggel van bármikor képes idejönni.Szerintem már direkt engem idegesít ezzel.Állandóan menni akar valahova velünk mert még barátnői sincsenek olyan kiállhatatlan.Én nem is szeretek vele mutatkozni mert egy irritálló arrogáns beképzelt magamutogató liba,de persze a barátom pátyolgatja mert hogy rokon meg nincsenek barátai meg stb stb.Hogyan távolítsam el a közelünkből?
2020. aug. 19. 14:23
 1/2 anonim válasza:
75%
nem tudom
2020. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a pároddal,hogy nem akarsz a csajjal együtt lenni mert idegesít és beszéljen vele,hogy ne rajtatok lógjon.
2020. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!