Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézeget más nőket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézeget más nőket a párom, annak ellenére, hogy megbeszéltük nem fog?

Figyelt kérdés

A sztori, van egy híres nő, aki nagyon tetszik neki, az egyik haverjának újságolta, hogy fú de megdugná, meg hogy mennyire tökéletes a csaj.

Megláttam, és eléggé rosszul érintett.

Elmondtam neki, hogy ha annyira megdugná azt a nőt, akkor én már nem is kellek ide. Aztán persze jött a megbántam.

A telefonja tele volt annak a csajnak a képeivel, mondtam, hogy vagy eltünteti vagy vége, nem akarom hogy őt nézegesse.

Aztán hipp hopp el is tűnt, minden csodás, de most újabb lányokat látok a telefonjában, akiket nézeget, és egy két kép a régi nőről is.

Egyszerűen zavar, hogy azt nézegeti, akit ő tökéletesnek tart és odáig van érte.

Megkértem, hogy ne nézegessen másokat, úgy tűnik nem tudja betartani.

Én reagálom túl vagy ő nem tisztel engem?

Úgy érzem nem tudom szó nélkül hagyni ezeket már.

Megbíztam benne, hogy felhagy ezzel az egésszel, úgy tűnik csak addig megy neki, míg tudja hogy le fogom nyomozni a telóját.

Amint azt érzi, hogy "elfelejtettem"azonnal újra a csajokat nézi.

Szeretem, és tudom hogy ő is szeret, de nem tudom elviselni ezeket a dolgokat.


2020. aug. 20. 08:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

Ő egy egészséges szexualitással rendelkező férfi. Miért tiltod meg neki, hogy nézze? Veled van, téged szeret. Legfeljebb ne hangoztassa a dolgot, de te meg nem tilthatsz meg neki semmit. Nem vagy az anyja.


Az önbizalomhiányoddal pedig kezdj valamit.

2020. aug. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Azt mondta amit hallani akartál, de a cselekedetei leleplezik.


És nem szeret téged. Csak evvel nyugtatod magad és illúzióban tartod magad.

2020. aug. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Az én volt barátnőmnek (meg a testvérének is, mindkét csaj nagyon szép, modellkedtek)is borzalmasan bejött Dwayne Johnson, mégsem ment egyik sem ki hozzá, hogy na légy az enyém...Szóval szerintem mindenkinek tetszik más ember is, nemcsak a párja.
2020. aug. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Te miért is nem tudsz tökéletes lenni mondjuk? Ahelyett hogy itt hisztizel, főzni kéne...
2020. aug. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Te is tölts le jó pasi képeket. Ha te ezt nem tudod tolerálni és fáj, stresszes vagy tőle minek vagy vele együtt?

Ez a tipikus jó a szamár ló helyett is. Nem tud olyan nőt szerezni aki az álmában szerepel ezért beéri egy kevésbé jóval is, merthogy jó valahova azért üríteni.

Totál semmibe néz téged és nem tiszteli az érzelmeid sem. Az ilyen sperma bankoktól aki más nőkre nyáladzik én is hányingert kapnék és már az első húzásánál kiábrándítana magából. Én nem tudnám hosszabbtávon tolerálni. De ez én vagyok. Te magadnak döntsd el, hogy boldoggá tesz így téged?

2020. aug. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Most komolyan egy elérhetetlen híresség miatt haragudtál meg? A legtöbb embernek van valaki olyan sztár, akire csorgathatja a nyálát, de ez nem jelent semmit. Te is írtad, hogy szeretitek egymást. Mi a gond?
2020. aug. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Irreális elvárásaid vannak, ha azt akarod, hogy többet senkit ne nézzen meg alaposabban rajtad kívül. Ezzel a hisztivel csak arra neveled, hogy titkolózzon és hazudjon neked. Ha ennyire nem fér bele és nem tudod kezelni - gondolom részedről ott a szép adag önértékelési probléma, különben nem agonizálnál ezen meg nem csinálnál belőle tisztelet-kérdést - akkor hagyd ott. Megváltozni ugyanis SOHA nem fog, akkor se, ha fejreállsz, akkor se, ha naponta balhézol érte.
2020. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert az alapjelleme soha nem fog megváltozni.
2020. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Csak sejtem, hogy egy csúnya férfivel van dolgunk és azzal próbálná növelni az önbizalmát ha magától klasszisokkal jobb nőket kaphatna.


Ahogy előttem írták: ló nincs szamár is jó. Habár valószínű, hogy azok a nők mellett is hasonlóképp viselkedne.


Nem ismerem őt, nem tudom meddig lenne képes elmenni, de a megcsalás is ezen okból kifolyólag szokott történni. És igen, jól látod, hogy nem tisztel téged.


Innentől a választás a tiéd, ő biztosan nem fog megváltozni.

2020. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
undorító viselkedés.
2020. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!