Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában a párom nem mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában a párom nem mondja hogy szeret , korábban mindennap elmondta 100x Már most le fekvéskor sem mondja Vajon mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2020. aug. 21. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Kérdezd meg tőle. Mi csak találgathatunk, de ő vagy tud választ adni, vagy a reakciójából le tudsz szűrni ezt-azt. Ha te ugyanúgy mondod neki, de ő nem is válaszol rá egy "én is szeretlek"-kel, az nem jó jel, de inkább kérdezz rá, minthogy elkezdj kombinálni.
2020. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Volt barátnőm akkor hagyta abba, mikor csalni kezdett egy fiúval. Még visszamondani sem volt hajlandó, elfordította a fejét. Amikor kérdőre vontam, azt mondta, túl nagy ügyet csinálok belőle, ezek csak szavak, szerinte a tettek a fontosak.

Két hónapra rá vallotta be a szeretőjét, akivel közben szakítottak.

2020. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ha mondom neki hogy szeretem ő is vissza mondja nekem hogy én is téged.

Csak magától nem mondja már

Ja és igen kérdeztem már tőle nagyon sokszor hogy miért nem mondja már de nem ad rá választ

Jó forman a problemainkat sem tudom vele megbeszélni .

Nem tudom mi lehet a problema😕

Segítsetek nekem pár tanácsal😔

2020. aug. 21. 14:33
 4/14 anonim ***** válasza:
3%

Pff mit kell ezt túlgondolni?

Azért nem mondja, mert már nem szeret. Ennyi.

2020. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyi ideje vagytok együtt. Egy idő után ritkul ez. Mi 12 éve vagyunk együtt évente 3-szor mondjuk. Sajnos.... :(
2020. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sajnálom!😔

Mi 2 és fél éve vagyunk együtt

2020. aug. 21. 15:18
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Jó forman a problemainkat sem tudom vele megbeszélni"


Ez is tipikusan olyan kérdés, amikor egy dolog ki van emelve a kérdésben, de a probléma kettőtök között sokkal mélyebb. Nem csak arról van szó, hogy mondja-e vagy nem mondja, hogy szeret, hanem hogy már nem működik köztetek a kommunikáció. Próbáld megbeszélni vele a dolgot, de ha ő nem partner ebben, akkor egy idő után kénytelen leszel elengedni.

2020. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha naponta elmondta 100x, annak elég kellene lennie egy életre. :)
2020. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen ebben igazad van..

Szerintem van neki egy másik nő .

Akivel jobban meg értik egymást aki nem féltékenykedik meg ez meg az

2020. aug. 21. 15:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Gondolja már megjegyezted.
2020. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!