Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mennyire zavarna titeket ha kicsit lógna a barátnőtök melle?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok:)
2010. aug. 5. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Úgy semennyire? Igen, azt hiszem semennyire.


16/F

2010. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bárcsak lódna valami ide a számba 30/F
2010. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

engem semennyire:)

mért a barátod zavarja?


17f

2010. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
még nem feküdtünk le de mondta nekem,hogy volt olyan lányhoz köze akinek lógott és nagyon nem tetszett neki....csak nem mondtam neki,hogy az enyém is vmennyire lóg mert nagyobb....
2010. aug. 5. 10:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem feszes sportos alakom van,nagy cicikkel,ami ha tetszik ha nem sport meltarto ide vagy oda,valamennyire megereszkedett.De a súly miadt.És Én igy is imádom a cicimet,és büszke vagyok hogy van!!!Na és a párom is.Mert eleve azt sugárzom,hogy elégedett és boldog vagyok.Ne szorongj és akkor fel sem fog tünni
2010. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Carena ***** válasza:
Ezen ne aggódj! Nekem is nagy cicim van! (95/C a melltartóm)És persze,hogy lóg kicsit! A pasim 11évvel idősebb tőlem,én 21vagyok és imádja a cicimet! Mindig nyúzza. De eddig mindenkinek tetszett!
2010. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
csak én 20 éves vagyok és eddig senkinek se mertem megmutatni a mellem,mert lóg vmennyire. és érdekes mert melltartóban szép formája van de ha leveszem akkor olyan semmilyen...és kilapul...félek hogy a barátom kiábrándul majd
2010. aug. 5. 10:44
 8/11 anonim ***** válasza:

ha kissé megereszkedett a nagy mérete miatt az nem gond

ágyban ki a francot érdekel, hisz minél nagyobb annál jobb fogdosni

utcán meg nem látni mivel a melltartó....

szerinem nem gáz

F/16

2010. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok vele.Bár mostanában kezdem azt hinni,hogy ezt csak bebeszélem magamnak,h nem szépek melltartó nélkül,mivel még 1 pasi sem reklamált.De hát persze elsősorban nekem kell velük megbékélnem :/


19L

2010. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha szeret, akkor nem érdekli. Nekem már mindenféle barátnőm volt (kicsi, nagy, feszes, kicsit lógós - a méret miatt), és marhára nem érdekelt a dolog, őt sem fogja. :) Ha meg igen, akkor legalább megszabadulsz egy hülye f*szfejtől.


22/F

2010. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!