Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavarna ha biszex lenne a barátnőtök? És ha már komoly régóta tartó kapcsolatban derülne ki mit tennétek? Elhagynátok az illetőt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 19:19
 1/5 anonim válasza:
Csak azért,mert bi?! Hülyeség...ha szeret téged és te is Őt akkor mi az akadálya, hogy együtt legyetek? Ha nem mondta el valószínüleg attól félt, hogy elhagyod ergo szeret téged.. :)
2011. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem csalod meg, akkor szerintem teljesen mindegy, hogy a lányokhoz is vonzódsz. Mondjuk ha féltékeny típusú a párod, akkor negatívum, mert nemcsak az összes pasira lesz féltékeny de még a nőkre is. Engem amúgy nem zavarna, azt nem is venném megcsalásnak ha a barátnőm együtt lenne egy lánnyal. Egyszerűen nem okozna olyan rossz érzést mintha egy férfival tenné ugyanezt. Az is igaz mondjuk, hogy szerintem elvárható, hogy az ilyesmit még az elején megbeszéljétek. De jobb később mint soha. Légy őszinte nem lesz belőle probléma szerintem maximum csak meglepődik a párod.
2011. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha néha engem is bevesznek a játékba, nem zavarna...
2011. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok biszex, csak érdekel a véleményetek, mert beszélgettünk vele a témáról, hogy mi lenne ha valamelyikünkről kiderülne h biszex. De egyikünk sem az :)
2011. ápr. 4. 19:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Rávenném hogy csináljuk hármasban.
2011. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!