Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van e olyan idősebb lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e olyan idősebb lány köztetek, aki összejött az első barátjával és már sok sok éve vele van és vele képzeli el a továbbiakat is?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nincs.

Szép dolog fiatalon azt képzelni, hogy a legelső barátoddal leszel együtt életed végéig, de ez nem szokott összejönni.


27/N

2010. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én így voltam fele..aztán a srác otthagyott egy másikért..igazából az első barát szárnypróbálgatás és ahogy nősz fel nem sok az esély arra, hogy mindketten ugyanarra változzatok
2010. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha a srácnak már volt több kapcsolata is?csak a csajnak nem
2010. aug. 5. 12:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Előfordul.

Minél idősebb korodban van az első kapcsolatod, annál valószínűbb. Hiszen egy 14-18 éves lány (/fiú) általában még nem tudja, mit akar az élettől, milyen világnézete lesz, hogyan viszonyul akár a házassághoz vagy egyéb fontos kérdésekhez, még az érdeklődési köre, életstílusa sem alakult ki. Ezeknek a dolgoknak a harmóniája pedig nagyon fontos egy kapcsolathoz. Tinikorában nagyon sokat változik az ember, és sok szakítás azért következik be 20 éves kor alatt, mert az egyik, vagy mindkét fél nagyon megváltozik, felnőtté válik, és az új élete, elvei, gondolkodásmódja már nem fér meg a párjáéval.


Később viszont, mikor már kialakul valakinek a személyisége, könnyebb olyan társra találni, akivel tényleg összeillenek, és a döntő, legfontosabb kérdésekben egyezik a nézőpontjuk... Meg idősebb korban már kevésbé van meg az a vágy, hogy minél több partnert megismerjünk, "válogassunk", hogy ne legyen "unalmas"...Ráadásul fiatalabb korban sokszor inkább külső alapján választ az ember.


Nekem 21 évesen volt először barátom. Akkor szégyelltem és cikinek éreztem, hogy addig nem volt, de mára azt mondhatom, hogy egyáltalán nem bántam meg. Lehet, hogy kimaradtak az életemből a tiniszerelmek, a szakítások, a nagy csalódások és az új rózsaszín szerelmek, de ez valahogy nem tud zavarni, ha arra gondolok, hogy milyen jól megvagyok már 3 éve a(z első) párommal. Nem mondhatom, hogy örökké együtt leszünk, ilyet senki nem mondhat, csak azt tudom, hogy egyre mélyebb a kapcsolatunk, 3 év alatt egyetlen igazán komoly összezördülésünk sem volt, pedig egy éve együtt is élünk.

2010. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
uccsó válaszoló nagyon szépen köszönöm:).Én 20 éves vagyok és most jöttem össze az első barátommal,és nagyon szeretem és remélem nagyon sokáig együtt maradunk. Kívánom h ti is együtt legyetek nagyon nagyon sokáig és legyetek nagyon boldogok.:)
2010. aug. 5. 12:06
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem vanegy ismerősöm, 15évesen jött össze az első barátjával, most 22éves azóta is együtt vannak, és mindjárt esküvő :)
2010. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!