Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, akinek nem a külső az első szempont?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, nem vagyok kigyúrt, izmos, izomtömegem kisebb mint a korombeli srácoké (ennek megvan az oka, ha nagyon érdekel privi). Jó fejnek, aranyosnak, megbízhatónak, önzetlennek,...,...,..., nagyképűség nélkül, de sorolhatnám.
2011. szept. 21. 22:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Ha akad is ilyen, csak dumcsizni akar...
2011. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%
Persze, itt mind olyan :D
2011. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 szamóca.. ***** válasza:
100%

s egyébként csúnya vagy?:D

mert arról nem írtál. jólvan tudom buta felszínes liba vagyok, bár velem am se lennél kisegítve. csak magamból kiindulva van akit az izmok nem érdekelnek, de egyéb külső igen.

2011. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Jogos! Annyival módosul a kérdés, hogy nem csak itt, hanem úgy általában.
2011. szept. 21. 22:21
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, aki meglát, elsőre a külsőd alapján fog megítélni. Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Annyiban nehezebb dolgod van, hogy ha negatívan ítélnek meg elsőre, akkor azt fel kell oldani.

De ha annyira jó fej és főnyeremény vagy, akkor ez pár perc alatt simán megvan :)

2011. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
nem, negatív visszajelzést az arcomra nem kaptam még. Külsőre igazából talán annyi eltérő, hogy vékonyabb vagyok. 2 kapcsolatom volt eddig.
2011. szept. 21. 22:22
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
hát ha fps-be toljátok akkor nincs küldő nézet, szerintem ott keress csajokat. ajánlom a cod 6-ot!
2011. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
igen. :) nem minden a külsö, de igaz, h azt látjuk meg elöször, de aki itt leragad....
2011. szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok.

Nálam az ész az elsődleges. Legyen nagyon okos. Egyszerűen elvarázsol egy intelligens férfi. Órákig tudom csendben hallgatni, pedig iszonyú nagy pofám van, ami általában be nem áll soha.

2011. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Elég könnyen ismerkedem, de azért vannak helyzetek amikor nem tudok mit mondani...
2011. szept. 21. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!