Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A házassági évfordulónk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házassági évfordulónk napján a férjemmel voltunk egy buliban. Voltak már kissebb bicsaklásaim,(nem megcsalás) de mindíg megbocsájtott. Viszont ezúttal előtte történt az incidens. Egy "kesves" hölgy megcsókolt én meg visszacsókoltam.(??)

Figyelt kérdés

Fene tudja miért, hiszen irtózom az ilyen dolgoktól.

Rettenetesen szégyenlem,legszivesebben elásnám magam. Fogalmam sincs,hogy mit tegyek vagy mondjak. A hölgy egy férfi társaságában volt a buliban de nem a párja volt, viszont ő és a férjem látták mi történt.

Nem igazán emléxem, de őszintén szólva nem is akarok. Nem letolást szeretnék, hanem tanácsot, hogy hogyan tudom kiengesztelni illetve szeretnék mindenképp bocsánatot kérni, de borzasztóan szégyenlem magam. Tudom, hogy nagyon megbántottam, pedig nem érdemli meg, hiszen nagyon szeret. Adjatok kérlet tanácsot. Szerintetek ez lehet váló ok?


2020. aug. 23. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt most a házasságod nem hiszem hogy fel áll többet, mert az is más ha csak tudsz egy megcsalásról, és az is ha szemtől szemben látod azt tenni.

Még egy nyitott házasságnál is gruppinál idő kérdése és mennek szét a felek végleg. Max. pár év, de így-ez gáz.

2020. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1+ Még egy fotó is más.Mint ez.
2020. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A probléma, hogy én is gáznak tartom. Fogalmam sincs, h.történhetett ilyen. Akkor valószínűleg hiába a bocsánatkérésem is. 😪

Annyira sajnálom és ezt nem tudom, h.mondhatnám el! Tanácstalan vagyok, nem tudom mit tegyek. 😪

2020. aug. 23. 15:36
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog szokott működni, ha látja rajtad, hogy te tényleg megbántad, bármit megtennél, hogy jóvátedd és próbálkozol nála folymatosan. Először megfog sajnálni, utána megbocsájt.
2020. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ő irt rám elősször, h.szeret. Bocsánatot kértem meg ilyenek. Mondta ne foglalkozzunk a múlttal. De megtaláltam a hölgyeményt az egyik közösségi oldalon és hála igazolta, h.semmi sem történt. Végül is ha arra emlékeztem mit beszéltünk, akkor a csókra miért nem. Mert meg sem történt.Nagyon boldogságos vagyok most örömömben kisírom a maradék könnyeimet.

A férjem még nem reagált vissza. Nem tudom mit fog mondani, hiszen alaptalanúl vádolt és bántott meg szavakkal.

2020. aug. 23. 17:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Szegény ember.. :D Szerintem ugyanúgy engedd el, mint ahogyan ő. Nyilván nem magától direkt találta ki, hanem vagy neki mondta valaki vagy valamit rosszul látott. Az is, lehet hogy a csaj sem emlékszik rá.
2020. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt eskü nem értem. Azt írod, nőként smároltál egy buliban egy nővel.

Utána meg, hogy "ő" írt rád először, hogy szeret. Ki? A nő? Meg mi az, hogy a férjed még nem válaszolt? Nem együtt éltek?

2020. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy várj, mégse biztos, hogy smároltál egy nővel, mert a nő azt állítja, hogy nem, de a férjed meg (akivel nem együtt élsz?) állítja, hogy látta? Akkor most valaki hazudik?
2020. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

:D

Smároltál valakivel,aki nem a férjed,de nem is férfi.

Aztán a nő,aki nem a férjed,azt írja,hogy nem csókolt meg,da férjed ,akivel nem együtt élsz,meg azt mondta,hogy igen.És mindketten bocsánatot kértetek,és mindketten nagyon sajnáljátok,azt ,ami meg se történt.

:D

2020. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

7 és 8as vagyok, ezek szerint jól értettem, ha a 9es is így értelmezi :D

De kérdező, a férjed miért mondta, hogy látott smárolni egy nővel? Az én férjem egyébként azt mondta (felolvastam neki, hogy segítsen már megfejteni), neki max a fantáziáját indítaná be, de nem haragudna. Mondjuk mi együtt is élünk.

2020. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!