Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka, hogy 'sosem'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy 'sosem' jön összea barátaival közös program?

Figyelt kérdés
Egy eve jarunk lassan, de a baratomnak a baratait ugy ismertem meg iden tavasszal, nyaron hogy a veletlen kapcsan pont arra voltak amerre mi es igy kerultem bemutatasra... Tel kornyeken emlitette a baratom, hogy majd úgyis megismerem a baratait, meg nyaron majd elmegyunk veluk a kozos hobbinkra.. Erre a kozos hobbira a barataival azota se kerult sor hiaba mutatott mar be nekik, mikor finoman rakerdezek azt mondja, hogy majd igen elmegyunk veluk.. Teny amugy, hogy nem mindennap talalkozik veluk de egyszer osszehozni veluk egy kozos horgaszast nem hiszem, hogy nagy ordongoseg... Egy testver par baratja, mar ketszer hivott minket kozos programra.. Hat se a furdozes se a turazas nem jott ossze azokkal se... Nem tudom mi lehet az oka ennek de mar nekem kellemetlen, hogy nemelyik baratja meghiv minket aztan sose jon ossze pedig nem rajtam mullik... Volt, hogy mar finoman rakerdeztem, hogy szegyell engem? Azt mondta nem... Annyit tudok meg, hogy volt olyan, hogy egy baratnoje annak idejen ugy volt, hogy megy vele szilveszterezni a barataihoz, aztan varta es meg o telefonalt ra es annyit mondott a csaj neki, hogy hat a gyerekevel van aki mas pasitol volt es nem megy, a baratom meg akkor tokre beegett a baratai elott meg szarul esett neki... Nem tudom, hogy az ilyen is kozre jatszik e, hogy emiatt ovatosabb vagy nem tudom hova tenni a dolgot.. Mondtam mar neki, hogy kicsit fura es rosszul esik, hogy a barataival sose jon ossze semmi es nem hiszem, hogy az kifogás lehetne, hogy 12evvel idosebb nalam..
2020. aug. 23. 20:15
 1/2 A kérdező kommentje:

*ossze

*a

2020. aug. 23. 20:21
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi az oka annak hogy nem jön össze? Ő mondja le? Vagy ő mond nemet a programra? Csak azok nem jönnek össze, amikre te is mennél vele?


Nemtudom hány évesek vagytok, de bennem is felmerült az hogy ő szégyell téged, talán túl "kislánynak" tart téged a saját korabeli barátaihoz képest. Akkor viszont elég gáz a srác, mert minden másra jó vagy neki, de arra hogy együtt menjetek társaságba, nem.

2020. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!