Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki elvált gyerekes pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki elvált gyerekes pasival jött össze, szoktatok külön programokat csinálni? Mármint kettesben

Figyelt kérdés

Vagy én gondolom rosszul és mostmár csak játszótérre vagy mese matinéra juthatok el?

Objektíven akarom nézni a helyzetet ezért olyanok véleménye érdekel akik vannak /voltak ilyen kapcsolatban.



#válás #program #külön program
2020. febr. 19. 09:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam ugyan ilyen helyzetben, de anyja nincs a gyereknek? Mert akkor tuti van olyan időpont, amikor nem ő vigyàz a gyerekre. Olyankor se szervez semmit?
2020. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, sőt muszáj. Legtöbbször amúgy is a mi esetünkben az anyjánál van, 2 hetente jön hétvégén a gyerkőc. Amúgy nagyon jól kijövök a gyerekkel is, vele is csinálunk mindenfélét, de kell a kettesben töltött kikapcsolódás is, amit tudatosan tervezni kell.

29n

2020. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igen az anyukájával van, de hétköznap dolgozunk mindketten csak a hétvége marad és akkor meg ott a gyerek.

Így anyuka jól jár,minden hétvégén programok sora,bulik.Félreértés ne essék semmi bajom a gyerekkel,csak én is vágyom közös programokra mint más nők egy kapcsolatban.

2020. febr. 19. 09:34
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Azt nem lehet megbeszélni anyukaval, hogy osszátok meg a hétvégéket? Akár úgy, hogy a szombat a tietek vasárnap meg jön a gyerek vagy 2 hetente van nálatok a gyerek egy teljes hétvégét?

Még házasságban is kell az együtt töltött idő gyerek nélkül nemhogy egy sima kapcsolatban.

2020. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én anya vagyok, és nekem van gyerekem, így jöttem össze a párommal. Mivel a férjem sajnos meghalt ezért adott,hogy velem együtt "jár" mindennapokban a gyerekem is.

A párommal ennek tudatában ismerkedtünk. Voltak és vannak külön programjaink, ilyenkor a nagyszülőknél volt a gyerekem. Ha van nagyszülő Ti is beiktathatjátok,hogy este legalább vigyázzon Rá, amit biztos szívesen megtesz.

2020. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Beszéljétek meg az anyjával hogy 2 hetente jöjjön a gyerek. Ennyi. Így van 1-1 hétvége, amikor elvagytok kettesben.
2020. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Őszintén én is erre gondoltam ,hogy már csak kéthetente hoznánk el, csak nem mertem mondani ne én legyek a gonosz.

Mert ez sem megoldás,hogy nincs normális programunk soha,a nap csak 24 óra valahonnan el kell venni plusz időt, a munkából meg sajna nem lehet lefaradni.

2020. febr. 19. 09:53
 8/17 A kérdező kommentje:
Este nem jó, munka miatt , csak a hétvége marad nekünk is.
2020. febr. 19. 09:54
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Ha leszabályzott a láthatás, + az apuka nagyon kötődik a gyerekéhez, nem fog ebbe belemenni. És jogosan...szülőként gondoljon ebbe bele bárki. Ha nem velem lenne a gyerekem, alig várnám,hogy láthassam, és még a hétvége is nehezen jönne el, nem még az,hogy kéthetente lássam. De nézzétek a gyerek oldaláról is, akit az apja a kapcsolata miatt "hanyagol" és csak kéthetente visz el. Sőt, ha valami közbejön, pl. betegség, kirándulás, akár még hosszabb idő is eltelhet.


Elvált, gyerekes pasit választottál.PONT.Ezzel együtt akkor vállaltad a gyereket is, és bármi történhet, pl. végleges gondozásra is Hozzátok kerülhetne ha valami olyan történne ami miatt az anyja nem tudja ellátni.

2020. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azért azt durva lenne elvárni,hogy akkor ha van egy gyereke onnantól soha ne legyenek programjai vagy párkapcsolata.

Főleg ha az anyuka minden hétvégén élheti a világát ,szórakozik (nem sajnálom tőle fiatal és ő sem akar magànyos maradni)


De akkor mégis mi a megoldás erre ? Mert gondolom nem az,hoy akkor sosincs közös program és sosincs együttlét ....ezt egyik nő sem tűri el csak ideig óráig.

2020. febr. 19. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!