Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak én reagálom túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak én reagálom túl a dolgot? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátommal(26). Egyetemista vagyok, kollégiumban lakom, ezért csak hétvégenként tudunk találkozni általában. Eléggé sok időt tölt a haverjaival, ami egyébként nem lenne nagy gond, mivel úgy gondolom, hogy az hogy együtt vagyunk, nem azt jelenti, hogy össze vagyunk nőve és sehová sem mehetünk el egymás nélkül. Eddig mindig sikerült megtalálni az aranyközéputat, vagyis hétvégente - általában szombaton együtt vagyunk - és megpróbál inkább hétközben találkozni a haverjaival. Persze volt már olyan, hogy azt mondta szombaton tudna csak találkozni a haverjával, így találkoztunk pénteken, vagyis mindig meg tudtuk ezt valahogy oldani. Most pedig bejelentette, hogy ezen a hétvégén nem találkozunk, mivel pénteken is és szombaton is programja van, persze nélkülem. Mostanában nem igazán voltak közös programjaink, általában akkor, ha én hoztam fel a dolgot, hogy elmehetnénk együtt valahová, ő pedig rábólintott. Egy picit úgy érzem elhanyagol. Kicsit kiakadtam ezen az egészen, hogy őszinte legyek. Jelenleg hetente 1x van alkalmunk találkozni, így kicsit rosszul esett, hogy még meg sem kérdezte nem e lenne gond nekem, mit szólnák hozzá ha most csak 2 hét múlva találkozunk, csak közölte velem, hogy ez van, nagyon sajnálja, tetszik vagy sem. Másik dolog, hogy nemsokára külföldre megy, így 2 hónapig nem fogjuk látni egymást így emiatt is próbálnák azon lenni, hogy minél többet legyünk együtt addig amíg erre van lehetőségünk. Elmondtam neki, hogy nem igazán tetszett ahogy ezt közölte velem, nem tetszett, hogy meg sem kérdezte mi a véleményem erről. Szerinte túlreagálom a dolgot, szerinte engem abszolút nem érdekel, hogy ő mit szeretne, hogy neki mi lenne jó, csak az érdekel, hogy hétvégén magam mellett tudjam, ami amúgy elég érdekes mivel nekem is hasonló a véleményem vele kapcsolatban - hogy nem érdekli a véleményem, hogy mit szeretnék, mindig nekem kell alkalmazkodni a haverjaihoz, gyakran lemondja a találkáinkat a haverjai miatt, viszont olyan még nem volt, hogy esetleg miattam mondta volna le egy egy programját a haverjaival (nem is várok el ilyesmit, csak szemléltetésképp írtam). Nem az a problémám, hogy a barátaival is szeretne lenni, hanem az, hogy nem igazán érdekli, hogy mi találkozunk e és az hogy nem igazán jutna eszébe megkérdezni tőlem néha neha, lenne e kedvem csatlakozni hozzájuk, pláne ha olyan programról van szó ami esetleg nekem is tetszene és ahová amúgy is mennének lányok is, vagyis párok, így nem értem miért ne mehetnék vele néha én is, mint pl az egyik most hétvégi programjára is, miért ne mehetnénk el ketten ha más is viszi a barátnőjét. Elismerem, hogy kicsit talán túlreagáltam a dolgot, próbáltam vele megbeszélni, de szerinte csak hiszti az egész és meg sem hallgatja amit mondok.

N/21



2019. márc. 19. 23:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"...miért ne mehetnénk el ketten ha más is viszi a barátnőjét?"


Ez a kulcskérdés. Talán szégyell téged a barátai előtt? Vagy valaki másra hajt? Ezt beszéljétek meg.

2019. márc. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
2 éve félrekúr melletted, te osobenkó "egyetemista"!
2019. márc. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Én fiú vagyok, de biztos nem hanyagolnám el a barátnőm a haverok miatt. Szerintem ez szánalmas.


Ha lány lennék ebben a helyzetben, már régen bevágtam volna a hisztit. :D


Szerintem elfogtok hidegülni, és vége lesz. Ami lehet nem is baj, mivel nem tűnik kiegyensúlyozott kapcsolatban.

2019. márc. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Valj olyan nove,aki utan futnak a ferfiak. Erd el,h o fusson utanad. Itt ezen van a hansuly.

Neked mert nincsenek barataid,akikkel logsz? Sportok,egyeb elfoglaltsag??

N

2019. márc. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Szégyell téged mások előtt. Ebben a korban ez hatalmas korkülönbség, lehet, hogy ez az oka. Amúgy neked nincs èleted, hogy minden hétvégédet a barátoddal töltöd, és semmi egyéb programod? Ez is gáz...
2019. márc. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek többségében a tavkapcsolatok működésképtelenek. Ráadásul ti pont olyan korban vagytok amikor nagyon sokat alalultok. Én nem pazarolnék sok energiát még ebbe a kapcsolatba.
2019. márc. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi magasról tesz rád hogy neked mi lenne a fontos mi az aminek örülnél. Csak vagy neki hogy elmondhassa neki is van barátnője de az hogy tegyen a kapcsolatért kizárt dolog. Ismerd el te is tudod hogy nem vagy neki olyan fontos mint lenned kéne egy normális kapcsolatban. Ha az ember szereti a párját nem fogja lerázni főleg úgy hogy csak heti egyszer találkoznak de úgy tűnik te sosem leszel olyan fontos neki mint a haverjai. Vagy megszokod vagy ott hagyod és keresel olyat akinek valóban fontos vagy és megbecsül.
2019. márc. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem reagálod túl. Ez igenis sokat elmond arról hogy viszonyul hozzád, ès a kapcsolatotokhoz. Ès nagyon úgy tűnik, hogy egyáltalán nem vagy fontos neki. Ha van ideje, elüti veled, legalább szex van, de ha szeretné, akkor igenis törekedne rá, hogy többet lehessenek együtt, ès elhívna a haveri programokra is. Azt sem tartom kizártnak, hogy van a haveri körben, vagy ahová mennek olyan csaj, akinèl be akar vágódni, úgy meg mègsem lehet, hogy ott vagy..

Nekem is volt hasonló kapcsolatom, ráadásul a legelső, tapasztalatlan voltam, nem volt viszonyítási alapom, hogy ennek hogyan is kène működnie, csak èreztem, hogy ez így nem jó. De csak tűrtem, tűrtem, mert legalább együtt vagyunk, akkor mèg azt hittem csak az a fontos, mert "nem bírnám ki", ha vège lenne. Na meg ment a "hiszti" a rèszemről, mert persze ha kifogásoltam a kifogásait, mièrt is mondja le a heti egy találkánkat is, akkor èn hisztizem.

A vège az lett, hogy szèpen lassan kiábrándultam belőle, úgyhogy mikor szakított (állítólag a hisztijeimet nem bírta, vagy valami ilyesmi), lazán túl lèptem rajta. Aztán a vicc az egèszben, hogy ő meg pont a szakítás miatt jött rá, hogy szeret, hónapokkal kèsőbb újra is akarta kezdeni, mondta, hogy nem tud rajtam túl lèpni, ès mostmár mindent máskèpp csinálna. De persze èn akkor már tojtam a fejère, már nem voltam az az alázatos pincsikutya aki alamizsnáèrt (egy kis szeretetèrt) könyörög.

Mindenesetre èn nagyon bántam, hogy nem szakítottam már èn sokkal korábban, ès annyi időt, energiát elvesztegetett egy olyan kapcsolatra, amiben csak alárendeltem magam.

Utána kèsőbb volt mèg egy ilyen hasonló, ahol egy idő után azon kaptam magam, hogy már csak èn idomulok, ès el kell nèzzem a hülyesègeit. De ha èn szóltam valamiről, arra is bemagyarázta, hogy èn vagyok a hülye. Nem lehetett vele semmit megbeszèlni, mert magáról mindent lepattintott, ès az jött ki belőle, hogy èn látom rosszul. (Nagyon erre hajaz a te barátod is, ő is visszafogja neked a labdát, hogy nem foglalkozol az ő igènyeivel). Mèg egy kis ideig tűrtem, vártam, hátha csak átmeneti, mert az elejèn nem ilyen volt, de aztán beadtam a kulcsot.

Ès èrdekes, mert ő is akkor jött rá, hogy szeret, ès megváltozik, ès beszèljük meg stb. :))))

Szóval saját tapasztalatból kiindulva, ezt a kapcsolatot el kène engedned.

Mert vagy egyáltalán nem vagy fontos neki, vagy elszaladt vele a ló amièrt túlságosan nyeregben èrzi magát. Ès ezt a nyerget te erősítették meg azzal, hogy teljesen alárendelt és magad, ès küszködsz a találkozásaitokèrt, mert neked csak ő a hètvègi programod, így neki már nem is kell tennie semmit. Ezt így folytatni semmi èrtelme. Te is foglald le magad mással, legyenek barátaid, ismerkedj másokkal, ne csüngj ennyire rajta.

2019. márc. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök normális, hogy a kérdező ragaszkodik heti egy talihoz, nem értem, ti hol éltek, nekem is van hobbim, de egy (teszem azt) pingpongozás anyummal nem fogja pótolni azt, hogy milyen, amikor olyan emberrel vagyok, akibe szerelmes vagyok. Nem beszélve arról, hogy a szex is kell, ha már pasit "tart" az ember.

Kérdező, bocsi ha ezt mondom, de a barátod nem igazán szerelmes, ha még a "haverok" is fontosabbak nálad. Ráadásul még neki áll feljebb. Ja és ha 2 év után sem volt eljegyzés vagy bármi komolyabb jövőbe utaló terv, én a helyedben keresztet vetnék erre a kapcsolatra. 21 évesen még van esélyed normálisabbra.

2019. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem feleslegesen kapálózol a pasiért. Szinte biztos vagyok benne hogy melletted fenntart egy másik kapcsolatot és vele tölti az ideje nagy részét, nem csak a haverokkal. Különben semmi nem lenne neki fontosabb mint azt a nagyon kevés időt amikor lehet - együtt tölteni veled. Azért nem visz magával mert a másik barátnője is ott van.

Ébresztő!

31/N

2019. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!