Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rajtakaptam a feleségem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtakaptam a feleségem hogy más pasival levelezget a neten. És már majdnem ott járnak hogy találkoznak de ő nem tudja hogy olvasom a leveleiket ti meddig várnátok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 13:09
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
De nagy f@szok vagytok, akik a levelezésen vitáztok XD
2010. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
előtte egy szexpartnerkeresőn regisztrált és lebukott de azt mondta hogy csak levelezgetett mert egy kis színt vitt az életébe aztán azt mondta többet nem csinál ilyet és pár hét múlva ezeket a leveleket vettem észre hogy megkeresett egy pasit erről az oldalról és levelezgetnek
2010. aug. 5. 14:29
 33/38 anonim ***** válasza:
A helyedben én ejteném a libát a süllyesztőbe, az tuti. Szexpartnerkeresőn nézeget MAGÁBAN? Mert ha veled együtt akarna ilyeneket véghezvinni, akkor oké. De az ilyen magánakciókat senkinek sem nézném el.
2010. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Úristen! Szexpartnerkeresőn volt, Te pedig beetted ezt a gyenge dumát, hogy csak színt akart vinni az életébe, meg barátkozni akart, semmi több??? Mintha a 2 évvel ezelőtti önmagamat látnám, szóról szóra ugyanezek történtek. Mekkora ök...r voltam, hogy bevettem a maszlagot. Utána, amikor látta hogy megnyugodtam kicsit, ugyanúgy folytatta a kis dolgait. És látom, nálatok is ugyanez lehet az állás. Mindenképpen állítsd válaszút elé, de ellentmondást nem tűrően! És ne hagyd, hogy hízelegjen, mellébeszéljen! Keménynek kell lenned, de nagyon! Olyan lehet, mint az én exem volt. Egyértelműen, konkrétan, határozottan meg kell jelölni számára a határokat, mert magától nem érzi azokat, nem fogja fel, hogy mit kockáztat, nincs tekintettel az érzéseidre, hogy a párja vagy. Azt hiszi, mindent eltűrsz neki. És tudatni kell vele, ha nem tartja be, mehet a "baráthoz". Vagy hagyod hogy tönkremenjen minden, és megkapod az élettől az esélyt, hogy egy olyan nővel jöjj össze, akinek ezek meg sem fordulnának a fejében, mert képes ésszel felfogni hogy jobb megbecsülni egymást...
2010. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Valahol nagyon elszúródott a házasságotok, ha idáig jutott az asszony, hogy másokkal ismerkedjen, ezen elgondolkoztál már?

Olvasd tovább a leveleit, ahogy eddig, de szerintem gondolkozz el azon, hogy min változtatnál, hogy jobb legyen az együttélés.

2010. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 kayl18 ***** válasza:
na és, anyám találkozgat is a "szeretőjével", multkor olyan háború volt itthon, tört a szék az asztal a tükör...de én úgy vagyok vele hogy, hát, ez van, a pozitívum, hogy még nem ölték meg egymást:D
2010. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 kayl18 ***** válasza:
na de neked ha van gyereked, nem ajánlom hogy előtte kiabálj vagy durvábbakat csinálj, én ezér nem tisztelem apámat, más lassan szívbeteg leszek
2010. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
A feleséged szemében nem vagy férfi, nem is szeret igazán. Különben nem érezne késztetést, hogy másokkal ismerkedjen. Ha jól működik egy kapcsolat, nem töri az ember ilyesmiken a fejét. Ki kellene deríteni, hogy miért adódhatott ez a helyzet. Miért nem képes a párjaként nézni rád, miért nem képes megbecsülni Téged. Ez nehéz meló, lehet hogy kapcsolatterápia kell hozzá. Egyébként ha nincs közös gyerek, én ejteném. Személy szerint én soha nem tudnám ezeket a dolgokat elfelejteni, és megmérgezné az egészet hosszútávon. De minden ember más, lehet hogy nektek menne...
2010. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!